Skocz do zawartości
Agawu

laptop do domu dla kobiety do 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

jestem tu nowa, bardzo proszę doświadczonych forumowiczów o pomoc w wyborze laptopa do domu. Moja wiedza o laptopach do niedawna była prawie zerowa, od paru dni czytam forum i coś tam wiem. Przeznaczenie laptopa to przeglądanie stron, czasem youtube i netflix. Nie gram w żadne gry.

 

Zależy mi na:

1.Dobrej jakości wykonania (chętnie aluminium, nie plastik)i estetycznym wyglądzie,żeby nie był czarny:)

2.Ekran 15,6 z wąską ramką, matowy full hd, IPS

3.Szybkości - dysk SSD M2.PCle chętnie

4.Dobrym chłodzeniu, cichym wiatraku (planowany długi czas pracy)

 

 

Myślę na razie o Acer Aspire 5 lub HP Pavilion

Z góry dziękuję za sugestie

Aga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pierwszy pomysł, wprawdzie marki Huawei nie brałam pod uwagę, ale to moze błąd. Rozumiem, że brak karty sieciowej i PCle nie robi różnicy w tym wypadku?

Ogólnie do kwoty 3000zł wybór jest dość duży jeśli chodzi o komputery, które nie są stworzone do gamingu.

Jednym z lepszych jest właśnie Huawei serii Matebook. Specyfikacje są przeróżne, wybrałem chyba najbardziej odpowiednią pod Twoje potrzeby. Będziesz miała wolne gniazdo RAM, także w przyszłości możesz dorzucić 8GB w cenie 150-200zł. Masz całkiem spory magazyn danych bo 480GB - czyli nie klasycznie 256 tylko więcej.

Dodatkowo masz system w cenie, bardzo dobre wykonanie produktu i przyzwoitą matrycę.

Skąd informacja o braku karty sieciowej? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do kwoty 3000zł wybór jest dość duży jeśli chodzi o komputery, które nie są stworzone do gamingu.

Jednym z lepszych jest właśnie Huawei serii Matebook. Specyfikacje są przeróżne, wybrałem chyba najbardziej odpowiednią pod Twoje potrzeby. Będziesz miała wolne gniazdo RAM, także w przyszłości możesz dorzucić 8GB w cenie 150-200zł. Masz całkiem spory magazyn danych bo 480GB - czyli nie klasycznie 256 tylko więcej.

Dodatkowo masz system w cenie, bardzo dobre wykonanie produktu i przyzwoitą matrycę.

Skąd informacja o braku karty sieciowej? :hmm:

 

Dzięki.

Informacja pochodzi z opinii na stronie z linka, który podałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei ma tylko moduł WiFi, a nie ma tradycyjnego wtyku RJ-45.

Acer Aspire 5 jest obecnie nieco poniżej 3k zł i jeżeli design odpowiada, to oczywiście dobry wybór:

Acer Aspire 5 i5-8265U/8GB/512/Win10 MX250 Srebrny za 2899zł.

 

W HP przewagą jest natomiast mnogość wersji kolorystycznych, bo sama konfiguracja w tym budżecie będzie podobna- jest np. wersja złota:

HP Pavilion 15 i5-8265/8GB/480/Win10 Gold za 2849zł

Choć W Acerze powinna być lepsza matryca. Oczywiście Pavilion występuje też w wersji z procesorem AMD- jest tańszy, wydajność porównywalna, ale czasy pracy na akumulatorze będą troszkę niższe- ~1h.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...