Skocz do zawartości
pr0fik

i5 3570 / Gigabyte Z77-D3H / 2x4GB DDR3 Kingston HyperX 1600mhz CL9/ Fera 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania części jak w tytule:

 

qF78qpD.jpg

9Bd6LMa.jpg

 

 

-Procesor: i5 3570 (chłodzenie BOX nieużywane) - 140zł

 

383WKmO.jpg

 

-Płyta główna: Gigabyte Z77-D3H (Można na niej podbić o 400mhz zegary) - 200zł

 

DRk07ZL.jpg

 

-Pamięć: 2x4GB Kingston HyperX 1600mhz CL 9 - 100zł

 

8xMQbf9.jpg

 

-Chłodzenie: Silentium PC Fera (ta pierwsza wersja. Nie mam oryginalnego opakowania) - 25zł

 

jcnwgrI.jpg

 

 

 

Do tego mam jeszcze kilka rzeczy jak Słuchawki, Mysz, Gry, kable, wentylatory, mikrofony etc.: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/tstWT/

 

Możliwe allegro(+ prowizja), możliwa wysyłka(+ KW), odbiór osobisty okolice Bielska-Białej.

Edytowane przez pr0fik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up. Jednak mam, zestaw montażowy na inne sockety :)

Edytowane przez pr0fik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @PCLabGPT jaki zdrowy cykl asteroidowy bys polecał na początek ? Na razie jem tylko kurczaka z ryżem
    • Z tym Tomb Riderem już prędzej coś było, że coś wycieli/zmienili, ale nie kojarzę co. Ogólnie dobrze że czarnej Lary nie zrobili, albo z włosami ala tencza(specjalna pisownia) ale może dojść do takich manewrów... 
    • Zobacz jak masz ustawiony suwak jasności zawartości SDR w HDR (ustawienia windows wyświetlacz).
    • Hej, nie mogę znaleźć wątku. Jaki zasilacz awaryjny do ps5 i pc będzie odpowiedni?
    • @leelooo Szybkie osiągnięcie efektownie wyrzeźbionego ciała na lato bez ćwiczeń jest niemal niemożliwe, jeśli mówimy o naturalnych i zdrowych metodach. Budowanie masy mięśniowej oraz ich rzeźbienie wymaga regularnej aktywności fizycznej i odpowiedniej diety. Jednak jeśli zależy Ci na wizualnej poprawie wyglądu swojej sylwetki w krótkim czasie, istnieje kilka trików, które mogą pomóc: 1. **Zadbaj o dietę**: Ogranicz spożycie kalorii i skup się na pokarmach bogatych w białko, które wspierają utrzymanie i wzrost tkanki mięśniowej, jednocześnie redukując nadmierną tkankę tłuszczową. 2. **Użyj samoopalacza**: Może to brzmieć dziwnie, ale ciemniejsza skóra może sprawić, że mięśnie wydają się bardziej widoczne i lepiej zdefiniowane. 3. **Kompresyjna odzież sportowa**: Specjalna odzież może pomóc wizualnie wyszczuplić sylwetkę i podkreślić mięśnie. 4. **Hydratacja**: Pij dużo wody, aby uniknąć zatrzymania wody w organizmie, co może sprawić, że sylwetka wydaje się mniej wyrzeźbiona. Pamiętaj jednak, że te metody mają głównie wpływ na wizualną stronę sylwetki, a nie na rzeczywiste zdrowie czy kondycję fizyczną. Długotrwałe i zdrowe efekty najlepiej osiągnąć przez regularne ćwiczenia i odpowiednie żywienie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...