Skocz do zawartości
legolas333

Palit RTX 2070S JetStream PROBLEM?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kartę posiadam już 3 tygodnie jednak od początku nie pasowała mi jedna rzecz. Mianowicie zaraz po starcie systemu karda odpala wentylatory na 100% jednak to trwa moim zdaniem za długo bo powyżej 5sec. Po tym czasie wiatraki zwalniają i pojawia się obraz. Czy to będzie normalne? Re-install sterowników nie pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kartę posiadam już 3 tygodnie jednak od początku nie pasowała mi jedna rzecz. Mianowicie zaraz po starcie systemu karda odpala wentylatory na 100% jednak to trwa moim zdaniem za długo bo powyżej 5sec. Po tym czasie wiatraki zwalniają i pojawia się obraz. Czy to będzie normalne? Re-install sterowników nie pomógł.

Nie rozumiem. Po starcie systemu powinien być już obraz. Jeśli nie masz obrazu to znaczy że system nie wystartował jeszcze tylko się wgrywa/inicjalizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Po starcie systemu powinien być już obraz. Jeśli nie masz obrazu to znaczy że system nie wystartował jeszcze tylko się wgrywa/inicjalizuje.

 

Może źle to ująłem. Karta hałasuje po prostu bezpośrednio po naciśnięciu przycisku POWER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie po włączeniu zasilania. Później się "uspokaja" i działa zupełnie normalnie.

 

Jest to moim zdaniem całkowicie normalny objaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle to ująłem. Karta hałasuje po prostu bezpośrednio po naciśnięciu przycisku POWER.

To częste. Ja tak miałem w radenie 6950. Teraz tego nie mam. Pińć sekund to może trochę długo to przedmuchanie, ale raczej to jest tak jak to ktoś zaplanował.

Edytowane przez qrek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...