Skocz do zawartości
Danniello

RSS z wyciętymi wiadomościami o komórkach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że realia rynkowe dzisiaj są takie, że trzeba pisać o komórkach, ale to co się dzieje na pclab.pl to jest jakaś masakra... Komórki, komórki, komórki, jakiś nius/artykuł nie o komórkach i z powrotem - komórki, komórki...

 

Podejrzewam, że dla redakcji to jest wybór między być albo nie być... Trzeba pisać o tej nieszczęsnej zarazie jakim są terminale szpiegujące od Google/Apple - skoro dzieciarnia w to klika...

 

Jest jednak zapewne niemała garstka czytelników, które omija to paskudztwo szerokim łukiem - ich może mocno drażnić zawartość portalu - niby pc w nazwie, a tak naprawdę portal w 70% o terminalach.

 

Moja sugestia jest taka: dodajcie kanał RSS bez komórkowego bullshitu. To byłaby sytuacja typu win-win. Dzieciarnia, komórkowcy i generalnie ci uzależnieni od "smart" i sprzedawania się dla bigdata - nawet nie wiedzą co to jest RSS, więc im to nie zaszkodzi - dalej będą mogli ślinić się klikając w niusy o nowym Xianomi/Apple/itd. Natomiast garstka pecetowców będzie miała dostęp do prawdziwych wiadomości, artykułów, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...