Skocz do zawartości
grzesiek045

Monitor do ps4 pro i komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem monitora/telewizora do ps4 pro (gra w 4k) i jednocześnie dobrego pod kątem używania przy sporadycznej pracy na komputerze (komputer dużo słabszy, używanie tylko do przeróbki zdjęć, niezbyt wymagającego grania ewentualnie) budżet do około 2500zł. Jeżeli warto dopłacić - dopłacę :) co polecacie? Gra na ps4 jest priorytetowa, aczkolwiek fajnie, gdyby można było jakoś racjonalnie używać go do komputera. Dzięki za wszelką pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W planie mam albo trzymać na biurku, albo zamontować na ścianie i dostawić biurko. Może trochę śmiesznie będzie wyglądało, jednak mi taka opcja też odpowiada - pełna dowolność :D chociaż prawdę mówiąc, jeżeli byłby to telewizor, to wykorzystał bym możliwość powieszenia i bym używał również jako telewizor :) zależy w tym momencie od opłacalności sprzętu w podanym przedziale cenowym :)

Edytowane przez grzesiek045

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do PS4 Pro najlepszy będzie oczywiście Philips Momentum 326M6VJRMB, jako monitor też będzie ok, chociaż to matryca VA, zatem kąty widzenia nie będą najlepsze, dalej dużo lepsze niż na TN.

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do czynienia z tym Philipsem 32" i kąty nie są wcale złe, a obecnie dostępne sztuki wydają się być bardziej dopracowane od pierwszych modeli. Sprawdzałem go pod PS4 Pro z HDR i na prawdę zabawa jest przednia. Jego matryca jest idealna do pracy na komputerze przez bardzo małą plamkę, na prawdę robi to ogromne wrażenie i widać najdrobniejsze szczegóły interfejsu oraz detali w grach. Polecam też obejrzeć sobie filmy 4k/8k z YT, szczena opada :)

 

Monitor mam na starym uchwycie biurkowym z modelu 27", i jakoś daje radę z tym olbrzymem :)

 

Aha monitor posiada głośniki, które nawet dają radę oraz ciekawe podświetlenie od dołu ekranu.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie są złe, ale i tak tak lepiej siedzieć na wprost ekranu, wielkość też raczej nie pomaga. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponieważ ma być też do pracy, 43" to za dużo.

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak daleko siedzisz, generalnie wersja 43" jest lepsza od 32"(kontrast, kolory, HDR, itd.).

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...