Skocz do zawartości
mateusz1008

Tanie słuchawki bezprzewodowe do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kolejne słuchawki mi się zepsuły przez kabel... Dlatego tym razem po superluxach hd 681 chcę jakieś słuchawki bezprzewodowe. Byłoby też fajnie jakby były zamknięte (lub półotwarte, te superluxy co mialem były półotwarte i było git), posłużyłyby głównie do gier zwłaszcza CS:GO. Od razu też zapytam, czy można np do słuchawek bezprzewodowych podłączyć kabel i używać jako przewodowych (np kiedy są rozładowane)?

 

PS. Mój budżet jest mocno ograniczony więc prosiłbym o najtańsze (ale warte uwagi) modele. Płacę w złocie.

Edytowane przez mateusz1008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam co Ty robiłeś z tymi słuchawkami? Suprluxy (dokładnie hd681) mi służą już ze ho ho, spadały, upadały, zawadzały, co zatem idzie szarpałem za kabel niechcący wiele razy i dalej śmigają :E Mają naprawdę dobry kabel i nie wiem co trzeba by było zrobić by coś było nie tak. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kolejne słuchawki mi się zepsuły przez kabel... Dlatego tym razem po superluxach hd 681 chcę jakieś słuchawki bezprzewodowe. Byłoby też fajnie jakby były zamknięte (lub półotwarte, te superluxy co mialem były półotwarte i było git), posłużyłyby głównie do gier zwłaszcza CS:GO. Od razu też zapytam, czy można np do słuchawek bezprzewodowych podłączyć kabel i używać jako przewodowych (np kiedy są rozładowane)?

 

PS. Mój budżet jest mocno ograniczony więc prosiłbym o najtańsze (ale warte uwagi) modele. Płacę w złocie.

 

Jeżeli mają być one do komputera to bezprzewodowe sobie odpuść, bo jest z tym więcej problemów niż to warte.

 

Lepiej poszukaj lepszej jakości słuchawek kablowych - takie też mają lepszej jakości kable, a niektóre nawet odczepiane mają kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "PC Formacie" 6/2016 w kategorii cena/jakość wygrały Crosair HS70.

Edytowane przez vhp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam co Ty robiłeś z tymi słuchawkami? Suprluxy (dokładnie hd681) mi służą już ze ho ho, spadały, upadały, zawadzały, co zatem idzie szarpałem za kabel niechcący wiele razy i dalej śmigają :E Mają naprawdę dobry kabel i nie wiem co trzeba by było zrobić by coś było nie tak. :E

 

Uwierz, że dbałem o nie bo dbam o swój sprzęt który mam ale do słuchawek nie mam szczęścia, najczęściej właśnie kabel się psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superluxy są ciężko do zdarcia, ale są. Teraz są bardzo tanie w promocji Bluedio TM za 69 zł z kodem "muzyka". Chińskie słuchawki ale za tą cenę grają spoko

 

Bludio robi robotę w słuchawkach bezprzewodowych audio, takie xiaomi wśród słuchawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...