Skocz do zawartości
xSnax

Corsair 570X wentylatory

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam obudowę Corsair 570X ale do obudowy są tylko 3 wentylatory dołączone. Chciałbym zamontować 3 dodatkowe na top oraz tył tylko nie wiem jakie, zastanawiam się nad tymi które już posiadam w obudowie czyli Corsair SP120 ale są dość drogie za sztukę. Są jakieś inne podobne jakościowo albo lepsze ale w niższej cenie ? Albo może polecacie wywalić te wentylatory i kupić w podobnej cenie lepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na top nie ma większego sensu wstawiać wentylatorów chyba że dla efektu wizualnego. A co do samych wentylatorów. Jak rozumiem chciałbyś jakieś z RGB tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP120 RGB, które masz w obudowie to akurat całkiem dobre wentylatory. Jeśli chcesz coś porównywalnego, ale bez podświetlenia to Pure Wings 2 są ok, jeśli chcesz coś z podświetleniem, ale to nic tańszego o podobnych parametrach nie dostaniesz. Szczególnie, że miałbyś potem problem z ogarnięciem sterowania oświetleniem. Mając już system od Corsair i potrzebne sterowniki lepiej się tego trzymać. Z tanich rozwiązań masz chociażby SilentiumPC Corona HP w trzypaku, ale są to gorsze wentylatory od SP120 RGB. Z dobrych wentylatorów RGB masz jeszcze Fractal Prisma, ale to ta sama cena co SP 120 RGB. Z dobrych, niepodświetlanych wentylatorów masz Silent Wings 3, Noiseblocker serii B12 i B14, Noctua NF-A12x25 czy EK Vardar.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP120 RGB, które masz w obudowie to akurat całkiem dobre wentylatory. Jeśli chcesz coś porównywalnego, ale bez podświetlenia to Pure Wings 2 są ok, jeśli chcesz coś z podświetleniem, ale to nic tańszego o podobnych parametrach nie dostaniesz. Szczególnie, że miałbyś potem problem z ogarnięciem sterowania oświetleniem. Mając już system od Corsair i potrzebne sterowniki lepiej się tego trzymać. Z tanich rozwiązań masz chociażby SilentiumPC Corona HP w trzypaku, ale są to gorsze wentylatory od SP120 RGB. Z dobrych wentylatorów RGB masz jeszcze Fractal Prisma, ale to ta sama cena co SP 120 RGB. Z dobrych, niepodświetlanych wentylatorów masz Silent Wings 3, Noiseblocker serii B12 i B14, Noctua NF-A12x25 czy EK Vardar.

 

Mega mi pomogłeś, przy okazji teraz dowiedziałem się coś dziwnego że kontroler w obudowie obsługuje tylko jeden model wentylatorów i nie można mieszać w wentylatorach nawet jak są od Corsaira więc pozostaje mi zakup SP120 RGB bo w sumie jeśli mówisz że w niższej cenie o podobnej wydajności nic nie znajdę to już przeboleje i kupie je. Zastanawiam się nad Silent Wings 3 bo są polecane ale chciałbym żeby obudowa jak już ma to RGB to żeby pozostałe wentyle też miały więc kupię te od Corsaira :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...