Skocz do zawartości
ClauZ9

Gaming pc do 6-8 tysięcy pomoc w złożeniu

Rekomendowane odpowiedzi

No wrzuć skoro się na coś powolujesz, to zalinkuj do źródła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wrzuć skoro się na coś powolujesz, to zalinkuj do źródła

Ostatnie 4 strony tematów sobie przewiń i powchodź w swoje bzdury. Jak może człowiek, który nie wykonał żadnych testów prosić o testy to też jest aż zadziwiające :DDD

Jak już znajdziesz te wszystkie bzdury to wróć i przeproś, że masz ego za wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całego listopada więc chyba nawet więcej niż 4 strony wstecz.

 

6000 zł - R5 3600, 2070S, 144 Hz

5000 zł - R5 3600, RTX 2060S / RX 5700XT

6000 zł - R7 3700X, RTX 2070S w cenie autora porpozycji z RX 5700XT z wcześniejszym uprzedzeniem "Ja bym został przy Rzyen 5 3600 + RTX 2070 Super"

4200 zł - R5 3600, RTX 2060S

4100 zł - R5 3600, RTX 2060S

4300 zł - R7 3700X do grania na prośbę autora

3100 zł - R5 3600, GTX 1660S z opcją zejścija do 2600 i 1660Ti / 2060

6500 zł - R5 3600, 2070S, 144 Hz

 

O które zestawy dokładnie chodzi? O które bzdury? O jakie skakania z kwiatek na kwiatek?

Chodzi Ci o ten temat?

 

https://forum.pclab.pl/topic/1295576-Komputer-do-6000-z%C5%82otych-z-Windowsem/page__p__15692202entry15692202

 

Przeczytałeś dokładnie? Wyraźnie napisałem, że pozostałbym na 3600.

Autor mając 3700X wraz z 5700XT zastanawia się nad zejściem do 3600 i przeskoczeniem na 2070S

Ja proponuję mu w tej samej cenie pozostanie 3700X oraz 2070S.

 

To źle?

 

....ale dalej wiem, że 3600 + 2080s to bzdura...

 

 

A przeglądałeś w ogóle testy? Ryzen 5 3600 z 2080 czy 2080S w 1440p (bo taki monitor zaproponowałem) i czy widziałeś zużycie GPU przy tym CPU w takiej rozdzielczości? Ty wiedziałeś, że 2070S ograniczane jest przez R5 3600 do 60% zużycia a jednak po kilku dniach doszedłeś do wniosku, że "źle spojrzałem".

 

PS: w tym temacie za 6300 zł polecam Ryzena 5 3600 i RTX 2080S pod monitor 1440p.

Tak dla jasności bo mocno żonglujesz słowami. Odlicz cenę monitora, peryferiów. To nie jest zestaw za 8000 zł.

Edytowane przez Caps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają, idź mi człowieku... Skończ analizować już swoje tematy bo to jest TYLKO 10 dni, a co dopiero jakbym przeleciał +- 9400 postów. Szkoda, że osoba, która nie jest wykwalifikowana w komputerach musi tobie uwagę zwracać, a ty jak grochem o ścianę. Baw się dobrze i czekam na twoją poprawę. Musisz obrać jedną ze strategii czym się kierujesz w polecaniu zestawów i tyle bo tak powinna zachowywać się osoba, która ma być pomocą dla innych niedoświadczonych użytkowników. Tyle syfu się zrobiło tylko z polecania twojego dotyczącego procka + karta, a dalej to już szkoda to analizować. W życiu nie uwierzę już w żaden z twoich zestawów, ponieważ po prostu robisz to na sztukę i to co ci podejdzie pod ręce albo wyskoczy po wpisaniu frazy klikasz i dodajesz do koszyka.

 

Wykorzystałeś mój czas, a nie udowodniłeś mi niczego i to jest smutne.

 

Co do testów to napisałem, że 2060s 2070s źle napisałem i na tym koniec bo się do błędu przyznałem, tyle ;)

 

Jak można napisać przy pc za 7500, że bierz i dopłacaj do i9 9900k, a chwilę potem w takim samym temacie za 7500, że lepiej r3700x i 2080s bo i9 9900k nie opłacalny?!

Edytowane przez insulina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają, idź mi człowieku... Skończ analizować już swoje tematy bo to jest TYLKO 10 dni, a co dopiero jakbym przeleciał +- 9400 postów. Szkoda, że osoba, która nie jest wykwalifikowana w komputerach musi tobie uwagę zwracać, a ty jak grochem o ścianę. Baw się dobrze i czekam na twoją poprawę. Musisz obrać jedną ze strategii czym się kierujesz w polecaniu zestawów i tyle bo tak powinna zachowywać się osoba, która ma być pomocą dla innych niedoświadczonych użytkowników. Tyle syfu się zrobiło tylko z polecania twojego dotyczącego procka + karta, a dalej to już szkoda to analizować. W życiu nie uwierzę już w żaden z twoich zestawów, ponieważ po prostu robisz to na sztukę i to co ci podejdzie pod ręce albo wyskoczy po wpisaniu frazy klikasz i dodajesz do koszyka.

 

Wykorzystałeś mój czas, a nie udowodniłeś mi niczego i to jest smutne.

 

Co do testów to napisałem, że 2060s 2070s źle napisałem i na tym koniec bo się do błędu przyznałem, tyle ;)

 

Napisał to człowiek zarejestrowany na forum od 17 dni.

I ktoś tutaj komuś wypomina ego?

... że Ty czekasz na moją poprawę? Dobre ego :lol2:

 

Chciałeś żeby przejrzał 4 strony. Przejrzałem więcej. Ty rzekomo w tych 4 stronach widzisz z mojej strony matactwa typu

 

 

Ja piszę bzdury? Człowieku 4 dni temu do zestawu za 6000 DO SAMYCH GIER, BEZ STREAMÓW BEZ NICZEGO polecasz 3700x + 2070s, a teraz pieprzysz głupoty, że polecasz do zestawu za 8000zł 3600? Dwa dni później do zestawu za 5000k do samego grania już mówisz, że 3600 trzeba brać :hmm: Kolejny temat kwota 6000, a ty tak o sobie polecisz 3600 + 2070s akurat tutaj bo masz takie widzimisie, następny temat kwota 7000zł polecasz już 3700x + 2080S nie chce mi się dalej udowadniać twoich bzdur.

 

Wychodzi więc na to, że po prostu kłamiesz w żywe oczy albo nie potrafisz interpretować czy nawet czytać ze zrozumieniem i dokładnością.

 

 

 

Jak można napisać przy pc za 7500, że bierz i dopłacaj do i9 9900k, a chwilę potem w takim samym temacie za 7500, że lepiej r3700x i 2080s bo i9 9900k nie opłacalny?!

 

Dawaj linki. Zaraz sprawdzimy. Być może ktoś się uparł na Intela, być może ktoś potrzebuje dodatkowo CPU pod Adobe, Vegasa itp a tutaj jak wiadomo QSV robi swoje itp. No już tych tematów Ci nie odnajdę i nie będę tracić czasu na to, że Ci się tak napisało.

Edytowane przez Caps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał to człowiek zarejestrowany na forum od 17 dni.

I ktoś tutaj komuś wypomina ego?

... że Ty czekasz na moją poprawę? Dobre ego :lol2:

 

Chciałeś żeby przejrzał 4 strony. Przejrzałem więcej. Ty rzekomo w tych 4 stronach widzisz z mojej strony matactwa typu

 

 

 

 

Wychodzi więc na to, że po prostu kłamiesz w żywe oczy albo nie potrafisz interpretować czy nawet czytać ze zrozumieniem i dokładnością.

 

 

 

Dawaj linki. Zaraz sprawdzimy. Być może ktoś się uparł na Intela, być może ktoś potrzebuje dodatkowo CPU pod Adobe, Vegasa itp a tutaj jak wiadomo QSV robi swoje itp. No już tych tematów Ci nie odnajdę i nie będę tracić czasu na to, że Ci się tak napisało.

 

No i mamy wreszcie ego zaczyna grać rolę.. buu zarejestrowany od 17 dni na forum i masz rację jestem gorszy przecież KOT taki jak ty z 10k postów to top1 forum. Jesteś po prostu nieprzystosowany do życia między ludźmi i nie będę szukać w twoich badziewnych tematach tego czego ty sobie życzysz. Gdybyś nie polecał badziewia nie trzeba by było szukać, poprawiać. Zmień się bo z takim podejściem do innych ludzi to jedynie co ci zostanie to psu 650 w każdym komputerze :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Rozbawiłeś mnie do łez, ale głową muru nie przebije więc nawet nie mam ochoty wiercić w tej studni bez dna. ;)

 

Żegnam i pozdrawiam serdecznie, leć dalej i korzystaj ze swojej bajki, której sam jesteś reżyserem.

 

P.S "Dawaj" Nie jestem twoim kolega żebyś mógł w jakikolwiek sposób pisać do mnie w trybie rozkazującym, powinieneś jak już w ogóle masz czelność to POPROSIĆ i przeprosić za to, że prosisz.

 

Cześć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę szukać w twoich badziewnych tematach tego czego ty sobie życzysz. Gdybyś nie polecał badziewia nie trzeba by było szukać, poprawiać.

 

P.S "Dawaj" Nie jestem twoim kolega żebyś mógł w jakikolwiek sposób pisać do mnie w trybie rozkazującym, powinieneś jak już w ogóle masz czelność to POPROSIĆ i przeprosić za to, że prosisz.

 

Cześć. ;)

 

No ale coś tam ciągle szukasz ale znaleźć nie możesz. Tym bardziej zalinkować. A że mnie poprawiasz, to pierwsze słyszę. Poprawiałeś mnie gdzieś? Przypomnę, że póki co to Ciebie poprawiono z ograniczaniem 2070S przez R5 3600 do 60% zużycia GPU oraz co do tego, że przy 3600 pomiędzy 2060S a 2070S nie ma żadnej różnicy. No ale Ty tylko oczywiście źle spojrzałeś. Tutaj piszesz, że źle spojrzałeś na test ale wcześniej pisałeś, że Ty sam to TESTOWAŁEŚ

 

Wiesz co Caps, testowałem ostatnio właśnie r3600 z kartą 2060s i 2070s i różnica była praktycznie zerowa ;/, a karta chodziła na 60%.

 

Źle spojrzałeś na swoje własne testy? To może w ogóle nie testowałeś?

 

W ogóle doszedłeś już do tego, że rozmawiasz o zestawie za 6300 zł a nie za 8000 zł?

 

Drugą część cytatu pozostawię bez komentarza ale niech będzie zacytowana a każdy kto chce niech przeczyta sobie całość i niech sam dojdzie do tego, jakim typem człowieka jesteś :cool: Na tyle ciekawy przypadek, że aż prtscny zrobiłem :thumbup:

Edytowane przez Caps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale coś tam ciągle szukasz ale znaleźć nie możesz. Tym bardziej zalinkować. A że mnie poprawiasz, to pierwsze słyszę. Poprawiałeś mnie gdzieś? Przypomnę, że póki co to Ciebie poprawiono z ograniczaniem 2070S przez R5 3600 do 60% zużycia GPU oraz co do tego, że przy 3600 pomiędzy 2060S a 2070S nie ma żadnej różnicy. No ale Ty tylko oczywiście źle spojrzałeś. Tutaj piszesz, że źle spojrzałeś na test ale wcześniej pisałeś, że Ty sam to TESTOWAŁEŚ

 

 

Źle spojrzałeś na swoje własne testy? To może w ogóle nie testowałeś?

 

W ogóle doszedłeś już do tego, że rozmawiasz o zestawie za 6300 zł a nie za 8000 zł?

 

Drugą część cytatu pozostawię bez komentarza ale niech będzie zacytowana a każdy kto chce niech przeczyta sobie całość i niech sam dojdzie do tego, jakim typem człowieka jesteś :cool: Na tyle ciekawy przypadek, że aż prtscny zrobiłem :thumbup:

 

Szukam to jest za dużo powiedziane kliknąłem po kolei tematy i wszystko wyłożyło się na tacy. To, że źle spojrzałem wyklucza to, że nie testowałem? Widzę masz problemy ze zrozumieniem wypowiedzi innych użytkowników. Nie widzę totalnie NIC dziwnego w tym, że ktoś źle na coś spojrzy i wyciągnie z tego błędne wnioski do których potrafi się przyznać. Tobie to śmieszne ego nie pozwala przyznać się do jakiegokolwiek błędu i zawsze jesteś do przodu, ponieważ myślisz, że pozjadałeś zmysły i nikt nie ma prawa wchodzić z butami w twoje śmieszne ambicje. Otóż drogi Panie Caps każdy ma prawo zwrócić tobie uwagę jak Pan bzdury wypisujesz i to w Pana interesie jest ruszenie swoich czterech liter, aby poszukać i doszukać się swojego błędu, a jeśli nie chce się to przeprosić i z opuszczoną głową wyjść zamykając za sobą drzwi.

 

 

Widzę, że tonący brzytwy się chwyta.. będziesz teraz drążył sprawę i wyliczał JEDEN zestaw z setek, które polecasz? Przecież ty potrafisz w ciągu tygodnia polecić za każdym razem co innego dodając do tego argumenty, które jedynie co argumentują to zaburzenia w twoim myśleniu.

 

Próbujesz Pan z siebie zrobić Pana, a z dziada do Pana to nie taka łatwa sprawa. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem. Czekam na konkretne linki do tych tematów. Konkretne błędy z mojej strony. Cokolwiek.

Edytowane przez Caps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na tym zakończymy bo nikt Cię uczyć nie będzie. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

 

Co do błędów to już bzdury wściskasz w kolejnym temacie gdzie prowadzisz znowu ze mną konwersacje więc samo przyszło.

Edytowane przez insulina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie oczekuje nauki od ciebie bo aż bije niekompetencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie oczekuje nauki od ciebie bo aż bije niekompetencja

Po czym to wnioskujesz? Po 17 dniach zarejestrowanych na forum? To jest ten Twój porażający argument? Musisz zajrzeć czasem do rzeczywistości bo bajki się przeważnie się tylko ludziom śnią, a Ty chyba zapragnąłeś być jej uczestnikiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdziłeś że 2070s lata na 60% przy 3600, to tak naprawdę nie ważne w haki sposób to stwierdziłeś ale brakuje ci po prostu podstaw żeby stwierdzić tak proste i oczywiste rzeczy. Testowales, oglądałeś, nie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdziłeś że 2070s lata na 60% przy 3600, to tak naprawdę nie ważne w haki sposób to stwierdziłeś ale brakuje ci po prostu podstaw żeby stwierdzić tak proste i oczywiste rzeczy. Testowales, oglądałeś, nie ważne.

Przecież twoim argumentem jest teraz coś co ja sam uznałem za błąd więc argumentujesz się błędem? To jest pokaz twojej szerokiej wiedzy?? Nie kompromituj się i zacznij sypać argumentami jak chcesz w jakikolwiek sposób coś tu jeszcze ugrać bo jak na razie to strzelasz do jednej bramki, sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież twoim argumentem jest teraz coś co ja sam uznałem za błąd więc argumentujesz się błędem?

 

Nie nie. Ty nie masz na tyle wiedzy, żeby samemu dojść do ewentualnego błędu. Ty nie uznałeś tego za błąd. Ten błąd został Ci wytknięty a pomimo tego jeszcze się przy tym upierałeś. Przeszło 6 dni temu napisałeś tę głupotę i przez 6 dni do dziś, żyłeś z tym nie widząc nic dziwnego a już wtedy napisałem, abyś rozwinął temat. Brakowało argumentów i znikłeś z tematu na dobre. Najpierw rzekomo to sam testowałeś, później sam oglądałeś ale i tak nie widziałeś w tym nic dziwnego.

 

Ja nadal czekam na jeden argument z Twojej strony, bo to ty ewidentnie masz coś do mojej osoby.

Po tylu postach nie ma ani jednego konkretnego argumentu na temat moich bzdur, skakania z kwiatka na kwiatek, ani jednego linku do moich złych porad. Po prostu nic. Zero.

 

Ja nie wiem wobec czego mam przedstawiać argumenty w tej jałowej dyskusji z tobą. Na temat głupoty w której żyłeś mam nadzieję, że obejdzie się już bez argumentów w postaci testów. Jedyne co chcesz, to mogę Ci zalinkować jak nie możesz sam znaleźć prostych gamepleyów z Ryzen 5 3600 i RTX 2080 albo 2080 Super w 1440p gdzie widoczne jest zużycie GPU. Nie wiem co więcej. Sam mam linkować to rzekomo bzdur z mojej strony? Nie wiem, pokaż mi je dokładnie.

Edytowane przez Caps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Ty nie masz na tyle wiedzy, żeby samemu dojść do ewentualnego błędu. Ty nie uznałeś tego za błąd. Ten błąd został Ci wytknięty a pomimo tego jeszcze się przy tym upierałeś. Przeszło 6 dni temu napisałeś tę głupotę i przez 6 dni do dziś, żyłeś z tym nie widząc nic dziwnego a już wtedy napisałem, abyś rozwinął temat. Brakowało argumentów i znikłeś z tematu na dobre. Najpierw rzekomo to sam testowałeś, później sam oglądałeś ale i tak nie widziałeś w tym nic dziwnego.

 

Ja nadal czekam na jeden argument z Twojej strony, bo to ty ewidentnie masz coś do mojej osoby.

Po tylu postach nie ma ani jednego konkretnego argumentu na temat moich bzdur, skakania z kwiatka na kwiatek, ani jednego linku do moich złych porad. Po prostu nic. Zero.

 

Ja nie wiem wobec czego mam przedstawiać argumenty w tej jałowej dyskusji z tobą. Na temat głupoty w której żyłeś mam nadzieję, że obejdzie się już bez argumentów w postaci testów. Jedyne co chcesz, to mogę Ci zalinkować jak nie możesz sam znaleźć prostych gamepleyów z Ryzen 5 3600 i RTX 2080 albo 2080 Super w 1440p gdzie widoczne jest zużycie GPU. Nie wiem co więcej. Sam mam linkować to rzekomo bzdur z mojej strony? Nie wiem, pokaż mi je dokładnie.

Uznałem coś, że jest błędem, ponieważ ktoś mi go wytknął, że jest to błędem i w praktyce wyszło, że to faktycznie błąd. Tobie jak się coś pokazuje udowadnia to będziesz robił jakieś śmieszne wyliczanki tylko po to, aby chronić swoje cztery litery przed złym słowem. Oceniasz mój poziom wiedzy na podstawie tego po pierwsze - 17 dni na forum po drugie - błąd ze złym odczytem?

 

Jak może takie coś jak ty mówić o braku wiedzy gdzie siedzisz na tym forum 24/7 i nadal wpajasz ludziom te bzdety, które nie tylko Ja zauważyłem bo twoi koledzy/nie koledzy też często nie byli zgodni z twoimi założeniami/śmiesznymi wnioskami wyciągniętymi z kapelusz.

 

Jedyny argument jaki masz teraz to jest odnoszenie się do czegoś co już się skończyło kilka godzin temu, tego nie ma bo ja to wziąłem na siebie, a ty nie potrafisz tego właśnie zrobić więc jak ty chcesz być wiarygodny dla kogoś? Może ci co nie mają kompletnie pojęcia o tym co tu się dzieje uwierzą w to bo manipulantem jesteś nawet niezłym jak na zwykłego szaraczka, ale niestety są ludzie, którym nie wrzucisz byle czego byle gdzie. Miej to na uwadze bo naprawdę jesteś strasznie mizernym dyskutantem i poziom jaki oferujesz w tej dyskusji upada niżej niż poziom współczynnika Twojego iQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na linki do moich bzdet, bzdur, moich manipulacji, do wytykanych mi błędów.

 

Daj link z czymś ... z czymkolwiek z tego co piszesz.

Już przejrzałem tyle stron wstecz ile chciałeś.

Nic nie znalazłem, przedstawiłem Tobie a ty do mnie "idź mi z tym człowieku ..."

 

Mam dalej kopać i szukać sam bzdur w moich postach?

I ty chcesz pisać posiłkując się argumentami?

 

Jedyne co robisz i na co się stać w tej dyskusji to obrażenie i wycieczki osobiste.

Proszę Cię, jak można źle odczytać fps czy zużycie z testów GPU? Nie pogrążaj się jeszcze bardziej.

Edytowane przez Caps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na linki do moich bzdet, bzdur, moich manipulacji, do wytykanych mi błędów.

 

Daj link z czymś ... z czymkolwiek z tego co piszesz.

Już przejrzałem tyle stron wstecz ile chciałeś.

Nic nie znalazłem, przedstawiłem Tobie a ty do mnie "idź mi z tym człowieku ..."

 

Mam dalej kopać i szukać sam bzdur w moich postach?

I ty chcesz pisać posiłkując się argumentami?

 

Jedyne co robisz i na co się stać w tej dyskusji to obrażenie i wycieczki osobiste.

Proszę Cię, jak można źle odczytać fps czy zużycie z testów GPU? Nie pogrążaj się jeszcze bardziej.

Jak można niedowidzieć ceny procesora ze strony sklepu? Gdzie cena jest skalowana w większym rozmiarze niż reszta?

 

Podasz mi tego 9700k tańszego na x-kom niż 9700 kf?

 

Obrażenie? Gdzie ja ciebie obrażam? Nic tutaj nie jest obrazą, są to po prostu wnioski, które wyciągam i tyle. Nie ma słowa obraźliwego.

Edytowane przez insulina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym teraz piszesz? Walisz takim offtopem w czyimś temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym teraz piszesz? Walisz takim offtopem w czyimś temacie?

Kłania się czytanie ze zrozumieniem wtedy będziesz miał pojęcie o czym piszę, a na ten moment idź studiować swoje piekielnie opłacalne zestawy Panie cena/jakość. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko lepsze niż dyskusja z Tobą. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko lepsze niż dyskusja z Tobą. EOT.

To wyjdź, przeproś i nie wracaj.

 

 

P.S Popraw swoje błędy bo nikt cię za rączkę prowadzić nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro najpierw mam wyjść, to jak mam później przeprosić? :lol2:

 

Ale jakie błędy mam poprawić? Te Twoje? Już poprawione. Nadal mi moich nie przedstawiłeś więc nie wiem co mam poprawiać.

 

Dobra. Pisz ostatniego posta (jak na takiego jak ty przystało) bo z mojej strony do czasu odzewu zainteresowanego tematem bądź kogoś z moderacji - EOT

 

PS: Ty mnie tu o refilnkach piszesz, a mi tu podesłali bo nawet nie sprawdzałem a teraz patrzę na Twój link z tego tematu a tu reflink z x-kom :lol2::hmm: Przeglądając inne linki do x-kom, też reflinki, też ten sam partnerid więc czy można zacząć się już domyślać skąd to wszystko z Twojej strony?

 

partnerid=100227881&sm12=NTI=&ts=1569861275&token=6353fd8699e68ec52530928b8a50fd2d&85

 

Teraz to już EOT

 

Te reflinki jednak dodawane są z automatu więc ....

 

PS: droga moderacjo, niechaj chociaż zawartość zostanie na wierzchu :E :E

Edytowane przez Caps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, syf się zrobił, można powiedzieć że chce wiedzieć tylko co zmieszcze w tej kwocie, pc będę składał dopiero za 4 miesiące, jeśli ta Informacja cos zmienia I dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...