Skocz do zawartości
Aventadoe95

Termaltake Smart SE 530 W

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym zasilaczu? Da radę uciągnąć i5 8500 i RTX 2060? Zmieniłem kartę graficzną i zastanawiam się czy zasilacz nie jest za słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE 530W to kiepski zasilacz - grupowa regulacja napięć, podrabiany certyfikat 80+, kiepskie wnętrze, głośny wentylator. Przy mocniejszym obciążeniu na linii 12V lubią się rozrzedzać napięcia na linii V i 3,3V. Taki komp weźmie jednak max z 250-270W, więc zapas mocy jest. Całość powinna spokojnie działać, jeśli jednak będą pojawiać się jakieś resety pod mocnym obciążeniem, to wiesz gdzie szukać winnego. Jeśli masz wolną kasę, to możesz go wymienić np. na Supremo L2 550W, czy drożej Focus Gold 550W lub Corsair RM550X, a jak nie masz wolnych środków to go zostaw - nie bedzie problemów, to niech lata, będą problemy, to zbierzesz kasę i go wymienisz.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wersji 630 miałem problem z tym zasilaczem przy FX @ 4.6 i R9 290 ale zamontowałem go u kolegi po 3 latach przy R5 2600 @ 4.1Ghz i GTX 1660Ti i śmiga bez problemów z racji tego że jest znacznie mniej obciążony

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...