Skocz do zawartości
Elthrai

Problem z odtwarzeniem wideo w Premiere Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Podczas długiego weekendu zacząłem stawiać pierwsze kroki w Premiere Pro. Obejrzałem i przerobiłem kilka podstawowych tutoriali do tego aby montować kilka ujęć z przejściami. Nic więcej na ten moment nie potrzebuje.

Niestety napotkałem spory problem, którego nie udało mi się przez kilka godzin rozwiązać. Ciężko mi też nazwać co faktycznie się dzieje aby z sukcesem to „wygooglać”.

 

Wideo już nawet nie podczas montażu ale już na etapie samego podglądu przeskakuje, gubi audio, dziwnie się zapętla. Kiedy chcę zobaczyć co dzieje się w połowie filmu to i tak widzę go od początku.

Po ustawieniu kilku klipów oraz wyrenderowaniu wideo faktycznie jest ono z tymi dziwnymi przeskokami itd.

 

Wideo nagrane iPhone Xs (iOS 13.2) przy pomocy DJI Mimo App w 4K 30fps (w większości), cześć natywną apką kamery w 24fps

Przeniesione na Win 10 za pomocą Plików iCloud. Pracuje na Win 10 Pro (aktualna wersja) + Premiere Pro (najnowsza wersja)

 

Jeśli chodzi o sprzęt i9 9900K, 32GB RAM, RTX 2080 Super. Pracowałem na dysku NVMe oraz NVMe+SSD. Bez różnicy.

 

Co robię źle? Czy popełniam jakiś podstawowy błąd który da się łatwo rozwiązać? Pominąłem coś?

Edytowane przez Elthrai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...