Skocz do zawartości
AdamS901

Fajne wentylatory rgb i podswietlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem obudowe SilentiumPC Armis AR5 TG, a ze jestem fanem ledów przydało by mi sie coś fajnego co od razu by mi chlodziło kompa i robiło wrażenie :)

Np jakies chlodzenie na procesor, wentylatory do obudowy i jakies paski led

Budżet to 300/350zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem obudowe SilentiumPC Armis AR5 TG, a ze jestem fanem ledów przydało by mi sie coś fajnego co od razu by mi chlodziło kompa i robiło wrażenie :)

Np jakies chlodzenie na procesor, wentylatory do obudowy i jakies paski led

Budżet to 300/350zł

Ledy juz dawno przestały robic wrażenie na większości posiadaczy PC ;) Wręcz przeszkadzają podczas korzystania z PC i dekoncentrują.

 

Genesis HYDRION 120 red LED tanie i świecą

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledy juz dawno przestały robic wrażenie na większości posiadaczy PC ;) Wręcz przeszkadzają podczas korzystania z PC i dekoncentrują.

 

Genesis HYDRION 120 red LED tanie i świecą

 

Ale po to kupiłem obudowę z oknem żeby jakoś robiło wrażenie bo troche głupio zostawić tak samą obudowe i okno przez ktore widać jakies tam cześci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po to kupiłem obudowę z oknem żeby jakoś robiło wrażenie bo troche głupio zostawić tak samą obudowe i okno przez ktore widać jakies tam cześci :D

Popatrz a ja kupiłem obudowę z oknem i stoi przy szafie bym nie musiał tam nic widzieć (choć nie wiele się świeci) :E Jakoś wolę patrzeć w monitor i nie chcę by mi coś się w nim odbijało mrugało i dekoncentrowało podczas oglądania filmów czy rozgrywki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SielntiumPC Fera 3 RGB + Corona HP120 w trzypaku + Aurora II Remote = masz cooler z wentylatorem RGB, do tego 3 wentylatory RGB i paski z oświetleniem. Generalnie tęczy więcej niż na marszach LGBT, ale kto co lubi :P.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SielntiumPC Fera 3 RGB + Corona HP120 w trzypaku + Aurora II Remote = masz cooler z wentylatorem RGB, do tego 3 wentylatory RGB i paski z oświetleniem. Generalnie tęczy więcej niż na marszach LGBT, ale kto co lubi :P.

 

Z tego co widze wygląda to ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...