Skocz do zawartości
Isharoth

Windows 10 1909

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już dostępna nowa aktualizacja. Prostu z WU. Pobierał już ktoś? Są jakieś problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrane, poki co problemow brak ale to bardzo mala akt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1909 nie wiele wprowadza. Tym razem skupili się na poprawkach i stabilności systemu.

20H1 ma więcej ciekawostek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno podbijany jest build systemu względem 1903? No ważniejsze czy data instalacji systemu się zmienia? Ja zaraz sprawdzę co wymyślili, ale na maszynie wirtualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISO jest dostępne na stronie Microsoftu, jedynie aktualizator został stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrane .... System się zrestartuje 2 razy i przechodzi do pulpitu. U mnie z aktualizacją wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows search z paska wam działa?

U mnie po aktualizacji zdechło :lol2:

Z eksplorera działa, z paska ciemny ekran i widać po prawej kawałek suwaka.

Najlepsze jest to, że system 3 dniowy na laptopie 1903, zachciało mi się upgrejdować aby oddać sprzęt zaktualizowany do najnowszego buildu :D

 

Tak, uprawnienia w c:/programdata/microsoft>search/data sprawdzałem, nadałem na nowo dla użytkownika i dupa.

Rozwiązywacz problemów z ustawień krzyczy 'Nieprawidłowe uprawnienia w katalogach usługi Windows Search'

 

Zostaje format i zabawa od nowa bo nie mam na to siły, chyba że ktoś coś zaproponuje ciekawego.

 

Kocham ten system w wiecznej fazie beta.

 

Dobranoc

Edytowane przez vcewsm2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta aktualizacja. U mnie to się zainstalowało w niecałe 2 minuty. Komputer raz się zrestartował, dosłownie chwileczkę pomielił na tym niebieskim ekranie z kółeczkiem i napisem, że system jest aktualizowany, po czym zresetował się jeszcze raz i już normalnie się uruchomił system w wersji 1909. Chyba najszybsza aktualizacja jaką widziałem na Windowsie. :P No i jak na razie jak zwykle wszystko działa bez problemów. Nie wiem skąd niektórzy ludzie mają takie problemy z tymi aktualizacjami, bo ja nigdy nie mam żadnych. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten system w wiecznej fazie beta.

Wszystko poszło szybko i sprawnie ikona wyszukiwania działa i jak na razie nie widzę żadnych problemów. Może Ty się niepotrzebnie na beta testera zapisałeś i Ci jakieś inne beta-pliki wysyłają ^^:E

 

Nie wiem skąd niektórzy ludzie mają takie problemy z tymi aktualizacjami, bo ja nigdy nie mam żadnych. :D

 

Mam dokładnie to samo, żadna aktualizacja jak do tej pory nie sprawiła mi żadnych kłopotów. Na win 10 już ze 2-3 lata. :E:thumbup:

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta aktualizacja. U mnie to się zainstalowało w niecałe 2 minuty. Komputer raz się zrestartował, dosłownie chwileczkę pomielił na tym niebieskim ekranie z kółeczkiem i napisem, że system jest aktualizowany, po czym zresetował się jeszcze raz i już normalnie się uruchomił system w wersji 1909

Aż jestem w szoku, taka krótka :)

Póki co to chyba wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem w szoku, taka krótka :)

Póki co to chyba wszystko działa.

W pierwszej chwili nie mogłem w to uwierzyć i myślałem, że coś się spierniczyło i po prostu instalacja została przerwana, ale potem patrzę na wersję systemu, zacząłem też szukać informacji w sieci i okazało się, że u wszystkich, co już instalowali tą aktualizację jest to samo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat,

Mogłaby życzliwa osóbka wrzucić screena z zakładki ujęcia z "ustawienia systemu windows" --> "granie" Coś mi się pomieszało po update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To?

 

0ru48pcfqhjg.jpg

Tak, tylko u mnie jest więcej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja mam te growe opcje powywalane z systemu, pewnie dlatego czegoś brakuje. Niepotrzebne mi to. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknęła mi nakładka z afterburnera w grach ale pewnie to nie od tego :E

 

Mogłaby życzliwa osóbka wrzucić screena z zakładki ujęcia z "ustawienia systemu windows" --> "granie" Coś mi się pomieszało po update

 

c65472e74239.jpg

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknęła mi nakładka z afterburnera w grach ale pewnie to nie od tego :E

 

 

 

c65472e74239.jpg

Możesz wrzucić z zakładki ujęcia ? Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b92c8d3d63a5.jpg

 

Ja tez mam powywyłączane wszystko :E

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wyłącza się tego wyłączając pasek gry? :E

 

Jeśli nie, to używałem tez jakiś programów do wywalania telemetrii i innych rzeczy, po ostatniej aktualizacji użyłem "RemoveSPY_AIOv18.cmd"

 

RemoveSPY_AIOv18.cmd

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, pobawie sie tym

W tym się nie ma co bawić, uruchamiasz jako administrator. masz do wybory kilka opcji: pierwsza jeśli używasz kafelków, druga jeśli nie używasz(z tej skorzystałem ja), trzecia już jakiś hardcore, który usuwa więcej w tym appsy. Potem jakieś narzędzia (do blokowania/odblokowywania poszczególnych rzeczy. jak właśnie Xbox live czy one drive) i opcja Cofnięcia zmian dokonanych przez skrypt. Jak mówiłem, skorzystałem z opcji bez kafelków komputer działa :E

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście szybko się zainstalowało, nawet szybciej niż niektóre zbiorcze aktualizacje. Póki co nie mam żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...