Skocz do zawartości
Lajik

Pc pod Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie poszukuje czegos do 5000tys zl co by sie nadalo do grania ale bylo by wielkosci dekodera pod tv. Powiedzcie czy uda sie zlozyc cos sensownego w tej kwocie? I czy macie jakies propozycje gotowych zestawow albo co proponujecie dawno nie siedze w temacie komponentow ze wzgledu na dzieci ale grac gram a nie chce przesiadac sie na laptop takze panowie ratujcie ojca ktory wyszedl z obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką rozdzielczość ma telewizor?

 

Takiego malucha jak dekoder do TV to nie złożysz z myślą o grach, aż tak miniaturyzacja do przodu jeszcze nie poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tak dobrze nie jest jedyne co jest to intel nuc. Telewizor ma full hd aczykolwiek wlozmy co idzie najlepszego w tej cenie bo telewizor jest juz rok po gwarancji. Trzeba isc na pewne kompromisy szkoda ze nie mam miejsca na normalnego pc ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj przybliżone dopuszczalne wymiary.

 

TV 1080p 60Hz - do tego nie trzeba wysokich wymagań ale jak masz zamiar zmieniać TV to pewnie wpadnie 4k. Pamiętaj tylko że przy wyborze TV poszukaj modelu z niskim input lag.

 

Zakładam że będziesz polował na coś mniejszego niż mój zestaw:

https://files.tinypic.pl/i/00992/c1qnreop7wip.jpg

 

 

Wszystko jest do ogarnięcia ale trzeba się liczyć z pewnymi kompromisami - im mniejszy zestaw tym głośniejszy bo temperatury trzeba jakoś ogarnąć. Najpierw wybierz obudowę potem resztę sprzętu by się wszystko pomieściło.

 

Najbliżej twojego oczekiwania pewnie będzie np. Fractal Node 202

https://www.x-kom.pl/p/331213-obudowa-do-komputera-fractal-design-node-202-sff.html

 

Tu masz kilka przykładów:

Edytowane przez Spasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...