Skocz do zawartości
JeRRy_F3D

Red Dead Redemption 2 - Modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie teoretycznie topic do KAZDEJ gry powinien byc conajmniej zdublowany :E

 

Nie każda gra ma wsparcie dla modów, nie każda gra ma takie problemy, nie każda gra cieszy się takim zainteresowaniem, nie każda gra wymaga gmerania w plikach ect. To są wyjątkowe sytuacje jak Skyrim czy Wiedźmin 3 nikt dla gier serii LEGO nie tworzy takich tematów bo i nie ma po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda gra ma wsparcie dla modów, nie każda gra ma takie problemy, nie każda gra cieszy się takim zainteresowaniem, nie każda gra wymaga gmerania w plikach ect. To są wyjątkowe sytuacje jak Skyrim czy Wiedźmin 3 nikt dla gier serii LEGO nie tworzy takich tematów bo i nie ma po co.

Pilem do tego od czego jest ten temat bo mody to mody a nie odpalanie na kompie za 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

 

ZeJ5PvU.jpg

 

Moje nowe zoptymalizowane ustawienia do aktualnej wersji gry z uwzględnieniem zmian jakie się pojawiły w ostatnim Patchu:

 

kliknij tutaj

 

Zapewniają lepszy balans między jakością a wydajnością

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na mod Quick Save, to by ułatwiło życie z crashami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

 

ZeJ5PvU.jpg

 

Moje nowe zoptymalizowane ustawienia do aktualnej wersji gry z uwzględnieniem zmian jakie się pojawiły w ostatnim Patchu:

 

kliknij tutaj

 

Zapewniają lepszy balans między jakością a wydajnością

Dzięki, gierka śmiga jak malina:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się narzędzia do skryptów https://www.nexusmods.com/reddeadredemption2/mods/56 zabawę z modami czas zacząć :D

Zarąbiście :D. Autor moda do GTA V "NaturalVision Remastered" (jego nowa wersja będzie w Q1 2020) pisał, że będzie pracował nad modyfikacją do RDR 2. Ma wyjść też program OpenIV.

Edytowane przez MeFiu ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, gierka śmiga jak malina:D

 

Ciesze się że mogłem pomóc ;)

 

Przydatna interaktywna mapa pozwalająca wyciągnąć max z gry (dzięki lukadd za info) :thumbup:

 

Jak ktoś chce maxować grę i nie może czegoś znaleźć lub ma problemy z odnalezieniem się w świecie to świetna interaktywna mapa RDR2

https://rdr2map.com/

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod do Red Dead Redemption 2 na PC pozwala latać nad światem gry jako orzeł. Jest też opcja wcielenia się w inne zwierzęta.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fxOBNBSrlhs

 

Jeden z fanów przygotował modyfikację do Red Dead Redemption 2, umożliwiającą graczom wcielenie się w niemalże dowolne zwierzę z gry.

 

Użytkownik o pseudonimie TanyaeNorth w serwisie Nexus Mods opublikował zestaw plików, które pozwalają przekształcić Arthura Morgana w innych ludzi i istoty z produkcji. Istnieje więc opcja pokierowania między innymi orłem, wilkiem, a nawet owcą.

 

Aby wszystko działało, dane z wybranym zwierzęciem należy skopiować do folderu z zapisanymi stanami rozgrywki (zazwyczaj znajduje się w lokalizacji Dokumenty -> Rockstar Games -> Red Dead Redemption 2 -> Profiles) i zamienić z plikami modelu głównego bohatera. Uwaga - przed wykonaniem czynności, trzeba stworzyć kopię zapasową.

 

Kierując określoną istotą, gracz otrzymuje charakterystyczne dla niej cechy i umiejętności. Sterując więc orłem można wzbić się w powietrze i obserwować wirtualny świat z lotu ptaka.

 

Fani eksperymentują z różnymi zwierzętami. Przykładowo jeden z użytkowników w skórze owcy wszedł do hotelu, gdzie położył się na łóżku, z czym jednak gra miała problem, ponieważ bohater trafił na posłanie lewitując.

 

Warto zaznaczyć, że obecnie nie wszystkie modele ludzi i istot funkcjonują poprawnie. Kraby są niewidzialne, poprawnie nie działają również wszystkie dorosłe postacie płci męskiej, co oznacza, że nie wcielimy się w Micaha lub Dutcha.

 

Źródło: Nexus Mods, Eurogamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pierwszy sensowny ReShade?

La Mosca

 

 

W realu już nie tak atrakcyjny, a... 30 fps w plecy :(

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

JeRRy_F3D zaniedbałeś trochę temat :P. Ja prowadziłem ten od Wiedźmina 3 i teraz chciałbym się dowiedzieć co polecasz do RDR2 jako maniak tego tytułu ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...