Forum PCLab.pl: Laptop do 800zł Starsze gry, filmy - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Laptop do 800zł Starsze gry, filmy

#1 Użytkownik jest niedostępny   xpattrick 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Listopad 2019 - 14:57

Witam. Jestem posiadaczem od kilku lat laptopa Dell E6500. 4gb ram, Intel core 2 duo. p8700. Kupiłem go kiedyś w sklepie poleasingowym za 500zł i mimo wielu upadków działa bez zarzutu do tej pory. Jeśli chodzi o filmy i przeglądanie internetu dla mnie jest wystarczający. Czasem lubię pograć w starsze gierki więc postanowiłem zmienić laptopa. Oczywiście ze względu na niskie wymagania szukam coś taniego i używanego.

Głównie będę grał w jakąś Fifę 15/16. Football managery itp. Zależy mi też na wejściu HDMI żebym mógł podłączyć go pod tv.

A więc reasumując:

Budżet 800zł, choć czym mniej tym lepiej ;]

Używany

Własna karta graficzna

dysk bez różnicy

ekran min 15`

Trafiłem na

Lenovo G70-70,Intel Core i5-4210U, 4gb ram i GeForce GT 820M. za 600 zł. Czy warto? Niby ma wszystko czego potrzebuje. a może na coś innego polować? Czego unikać? Proszę o jakieś sugestie. Ze względu dobre doświadczenie co do wytrzymałości della nie chciałbym się teraz naciąć na coś.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Stefan999 

• Don't Panic!
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 14 Listopad 2019 - 10:30

https://allegro.pl/o...source=facebook
Ten wygląda nieźle, ale pamiętaj, że z używanymi to zawsze loteria. Biznesowe laptopy są trochę pewniejsze, ale w twoim budżecie nie kupisz laptopa do gier, nawet mało wymagających.

Strona 1 z 1