Skocz do zawartości
gribla

Grafika pod Freesync 240hz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam dylemat, bo absolutnie nie siedzę teraz w hardware, a padła mi moja leciwa karta r9 270.

Potrzebuję teraz czegoś pod freesync i 240hz (bo mam taki monitor) żeby działało mi CS:GO na tych stałych ~250fps.

Jest w stanie ktoś doradzić, co mogę posiąść do 1000 zł? Im taniej tym lepiej. Chyba, że będzie warto do czegoś dołożyć.

 

Od siebie myślę o Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 4GB.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez gribla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz 1000 PLN to bież Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition 8GB a nie 580 w bieda wersji 4GB

tylko nasuwa się pytanie co z pozostała częścią kompa

 

za nieco ponad 1000 PLN możesz mieć 15% szybszego GeForce GTX 1660 SUPER z VESA Adaptive-Sync po Display Port

 

Jak grasz tylko w cs Go to nic powyżej Radeon RX 580 4GB nie wykorzystasz. I w tej grze wyłącza się fresynca i gsynca bo powoduja one dodatkowe opoznienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz 1000 PLN to bież Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition 8GB a nie 580 w bieda wersji 4GB

tylko nasuwa się pytanie co z pozostała częścią kompa

 

za nieco ponad 1000 PLN możesz mieć 15% szybszego GeForce GTX 1660 SUPER z VESA Adaptive-Sync po Display Port

 

Tylko w gtx1660 nie wykorzystam freesync, którego mam w monitorze.

 

i5-4590

8gb goodram play DDR3 1600MHz CL10 (i tutaj chyba dołożę jedną kostkę 8gb)

asrock h81m

deus g1 500W

 

No i tutaj pytanie czy g1 500W utrzyma rx580, rx590 lub gtx1660?

Edytowane przez gribla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz da rade, s każda z wymienionych kart. Jak masz jedną kość ramu to po dołożeniu drugiej FPS w CS powinien skoczyć o 20% dzieki dual chanel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz da rade, s każda z wymienionych kart. Jak masz jedną kość ramu to po dołożeniu drugiej FPS w CS powinien skoczyć o 20% dzieki dual chanel

 

Super. Dziękuję Ci za odpowiedź.

To na co lepiej się zdecydować? RX580? Jeżeli tak, to jakiego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...