Skocz do zawartości
Skywalker

Sprzedam GTX 1050 2 GB ASUS STRIX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ten dział,kieruj się do działu Ogłoszenia,następnie sprzedam.

Jak to zrobisz,to załącz zdjęcie sprzedawanej rzeczy z kartką zawierającą nick z forum i aktualną datę.

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W działach "chłodzenie" i "procesory" powinna wisieć dupna informacja w oczo..ych kolorach: zanim zmienisz chłodzenie, zrób UV procesora !! Niestety duża większość nie wie nic na temat UV
    • Mam takie same zdanie, AM5 już będzie w miarę dojrzałe to będzie można na luzie zmienić jak wydajności zabraknie, mogę jeszcze u siebie wpakować 5700X3D jak cena spadnie odpowiednio, na razie 5600 mi do wszystkiego wystarczy, ten w lapku 5600H jest tylko troszkę gorszy, ale też wszystko ogarnia w 1080p jak trzeba.
    • @SherrySherryLady  Czyli mam rozumieć, że w praktyce SW4 140mm BL096 będzie miała lepszy przepływ  lub podobny do Dynamic X2 GP-14 przy tym samym RPM? Patrzyłem na tych stronach co podałeś, ale ciężko o konkretne porównanie danych modeli. Będę kupował wersje PWM, ale gdybym się rozmyślił to chciałbym móc też potestować przez kontroler Fractala a tam szerokość wtyczki większa jak 3piny nie wejdzie, trzeba by wycinać plastik we wtyczce. @Send1N  Młockarnie to nie,  po prostu nie chce mieć gorszego przepływu przy tym samym RPM niż miałem dotychczas, stąd pytanie o CFM bo patrzeć na specyfikacje na papierze to wywnioskowałem, że czym ciszej tym gorsze CFM, ale to chyba tak, nie działa? 😀 Venturi HF-14 wyższy RPM tylko 200 więcej, ale zgadza ma duży CFM bardziej porównywałem Dynamic X2 GP-14 tylko wersja 1000RPM jest bez PWM.   Który czujnik CPU jest używany w biosie do kontroli wentylatora? żeby wybrać ten poprawny w Fan Control.     Czasami zastanawiałem się na który czujnik temp CPU w HWinfo należy patrzeć:  Temperatury rdzeni, Tdie - odczyt z czujnika modułu, CPU (Tctl/Tdie) odczyt z najgorętszego miejsca w CPU, czyli Hot Spot i to chyba ten ostatni ?  To jaki wentylator ogólnie (cisza/dobre temp) waszym zdaniem wypada najlepiej? Silent Wings4 140mm PWM, Light Wings 140mm PWM, Fractal Dynamic X2 GP-14, Pure Wings 3 140mm PWM, NF-A14 PWM, NF-A14 PWM Chromax Black Swap    
    • Zależy, jakie masz obecnie temperatury oraz kulturę pracy karty. Jak jest przyzwoicie, to bym tego nie dotykał, bo po co. Ale jak zaczynasz się zastanawiać nad demontażem chłodzenia, a widzę, że tak to nie widzę przeciwskazań. Jedynie utrata gwarancji boli, jeżeli takowa jest
    • A niech wprowadzają im więcej zakazów tym więcej kasy dla czarnego rynku. https://www.o2.pl/biznes/koniec-z-alkoholem-na-stacjach-benzynowych-tego-chce-minister-zdrowia-7018236356721600a
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...