Skocz do zawartości
Titi

Reinstalacja Windows XP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Dostałem komputer od kuzyna z firmy. Myślę spoko zostawię sobie do Gothica czy GTA III. Komputer to bardzo stary Acer aspire t120, problem jest taki ze dysk w tym kompie padł. Wymieniłem dysk i podczas próby instalacji Windowsa XP Home Edition klucz z naklejki niby jest nieprawidłowy. Ściągałem różne ISO XPków z SP 3 i czyste oryginalne bez SP, na żadnym nie przechodzi klucz z naklejki. Dlaczego tak się dzieje? System oryginalny komp pracował w małej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta licencja na system to zapewne OEM skoro to laptop i dlatego może nie przechodzić. Swoją drogą po tych wszystkich aktualizacjach Windows XP też nie ma już tak małych wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na normalnego XP Home Edition, nie ma na naklejce żadnych OEM czy coś. Może te ISO są jakieś lewe? Na stronie MS nie ma ISO XPków pobierałem z dziwnych stronek...

 

kMZKPqS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jak byk, Acer incorporated. Możesz spróbować telefonu do M$ bo te klucze potrafią być kapryśne jak masz czysty obraz. Niedawno nawet w przypadku siódemki musiałem dzwonić na infolinię aktywacyjną Microsoftu(laptop).

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...