Skocz do zawartości
poterrr

Telefon do 1500 prosze o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po 4 latach uzywania LG G4 planuje kupic telefon do 1500zł moze byc troszke plus bo planuje go zakupic w czarny piatek wiec moze uda sie pare stowek ugrac.

 

 

Nie mam duzych wymagan zdjecia robie spontanicznie o filmach nie mowiac.

 

Gier tez nie mam duzo na telefonie moze dlatego ze w LG G4 szybko pada bateria jak i bardzo sie nagrzewa.

 

Glownie co robie na telefonie to uzywam FB/ messenger i roznego rodzaju aplikacje jak i yotube i mozila.

 

 

Jako ze zawsze mialem system Android przy takim chce pozostac !

 

 

Chodzi mi o dobra baterie dobry wyswietlacz dobry procesor i ramy tak zeby chodzilo wszystko szybko i sprawnie.

 

 

Oczywiscie wpisalem top 10 telefonow do 1500 zl i ogolnie wszystki strony doradzaja :

 

Pocophone F1

Xiaomi Mi 9 SE

Xiaomi Mi 8

Motorola One Vision

Samsung Galaxy A40

LG G6

LG Q60

Xiaomi Mi A2

Xiaomi Mi A2 Lite

Motorola Moto G7 Plus

 

 

Ale ze kompletnie sie nie znam prosze o pomoc.

Edytowane przez poterrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wart uwagi jest moim zdaniem jeszcze mi 9t pro.

Co prawda cena wykracza delikatnie poza budżet, ale można kupić wersje 64gb już za niecałe 1,5 kafla - polecam jednak wersję 128gb ze względu na brak slotu na kraty SD w tych telefonach.

W tej cenie ciężko znaleźć telefon ze snapem 855, czyli topowym prockiem do smartfonów.

 

Sam używam go od blisko tygodnia i nie znalazłem niczego co mógł bym się przyczepić, no może po za felernym miejscu ulokowania diody powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te co wymieniłeś są do 1000zł +-100zł, w granicach 1500zł masz Mi 9T/9T Pro, Mi 9, Oppo Reno Z, OnePlus 6/6T, może S9. A za chwilę się dowiesz, że do 1500 najlepszy jest HTC i koniec kropka, nic innego nie ma na rynku, cała reszta to dno i beka mułu 8:E

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To panowie prosze o konkretne nazwy sprawdze na youtubie recenzje itd dziekuje bo ja kompletnie nie ogarniam nazw modeli itd nie moj swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola one zoom.

Moto Z3 play.

Edytowane przez wincek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra podoba mi sie Mi 9 pro wiec mysle ze kupie wlasnie jego. Ale czekam na dalsze propozycje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te co wymieniłeś są do 1000zł +-100zł, w granicach 1500zł masz Mi 9T/9T Pro, Mi 9, Oppo Reno Z, OnePlus 6/6T, może S9. A za chwilę się dowiesz, że do 1500 najlepszy jest HTC i koniec kropka, nic innego nie ma na rynku, cała reszta to dno i beka mułu 8:E

 

Nie, zgodnie z Kolejnościa. Xiaomi.

I przestań zachowywać się jak dziecko.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie mozna pokusic sie na czarny piatek i czekac na mi9 t pro zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke posledzilem recenzje jezeli chodzi o mi9 pro o faktycznie mowia ze jeden z lepszych telefon jezeli chodzi o ta cene troszke boje sie o ten aparat do selfi aczkolwiek ja takich nie robie wiec problem z glowy no i ta dioda powiadomień ..... A prosze mi powiedziec ladowarka jaka bedzie w zestawie to bedzie najlepsza i najszybsza do ladowania czy aby kupic ta 27 trzeba osobno ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1500 to nie bardzo, kolega sprzedawal s8 zwykla po wymianie gwarancyjnej jakies 4 miesiace temu za troche nizsza cene a tutaj mamy s9 z plusem, chyba ze uzywka albo od znajomego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...