Skocz do zawartości
bass789

Dysk M2 do szybszej pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jako że w ostatnim czasie zaczęło mi dość mocno brakować miejsca na moim dysku SSD, zdecydowałem się na zakup nowego dysku. Komputer służy mi głównie do pracy (trochę grafiki, trochę wideo, sporo przerzucania dużej ilości plików - stąd zależy mi na prędkości transferu), która w większości odbywa się na dysku SSD. Na chwilę obecną w swoim komputerze mam właśnie poczciwego Iridium Pro 240gb i 1tb hdd do magazynowania danych, z których w danej chwili nie korzystam. Płyta główna to Asrock Z370 Extreme 4, więc potencjalny dysk M2 powinien bez problemu działać także jak dysk rozruchowy, prawda?

Z racji dostępnych aktualnie funduszy wybór padł na dyski o rozmiarze w okolicach 512gb, jednak do końca nie wiem na co się zdecydować. Jako potencjalne opcje widzę:

ADATA SX8200 Pro

PNY CS3030

Silicon Power P34A80

 

Tak jak mówiłem zależy mi przede wszystkim na szybkości oraz bezawaryjności - z racji że to będzie główny dysk komputera, na którym pracuję, nie mogę pozwolić sobie na przestoje związane z jakimiś awariami. Który zatem z powyższych dysków (lub jakichś waszych propozycji) byłby w stanie spełnić moje wymagania w kwocie do około 350zł?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PNY CS3030 lub Corsair MP 510.Posiadam ten drugi nośnik,jestem zadowolony z osiągów,testy są wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...