Forum PCLab.pl: Dysk M2 do szybszej pracy - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Dysk M2 do szybszej pracy ssd, m2, dysk ssd Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   bass789 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Listopad 2019 - 21:17

Witam wszystkich.
Jako że w ostatnim czasie zaczęło mi dość mocno brakować miejsca na moim dysku SSD, zdecydowałem się na zakup nowego dysku. Komputer służy mi głównie do pracy (trochę grafiki, trochę wideo, sporo przerzucania dużej ilości plików - stąd zależy mi na prędkości transferu), która w większości odbywa się na dysku SSD. Na chwilę obecną w swoim komputerze mam właśnie poczciwego Iridium Pro 240gb i 1tb hdd do magazynowania danych, z których w danej chwili nie korzystam. Płyta główna to Asrock Z370 Extreme 4, więc potencjalny dysk M2 powinien bez problemu działać także jak dysk rozruchowy, prawda?
Z racji dostępnych aktualnie funduszy wybór padł na dyski o rozmiarze w okolicach 512gb, jednak do końca nie wiem na co się zdecydować. Jako potencjalne opcje widzę:
ADATA SX8200 Pro
PNY CS3030
Silicon Power P34A80

Tak jak mówiłem zależy mi przede wszystkim na szybkości oraz bezawaryjności - z racji że to będzie główny dysk komputera, na którym pracuję, nie mogę pozwolić sobie na przestoje związane z jakimiś awariami. Który zatem z powyższych dysków (lub jakichś waszych propozycji) byłby w stanie spełnić moje wymagania w kwocie do około 350zł?
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

#2 Użytkownik jest niedostępny   Wirgiliuszeu 

• Pernamentny pechowiec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Listopad 2019 - 21:35

PNY CS3030 lub Corsair MP 510.Posiadam ten drugi nośnik,jestem zadowolony z osiągów,testy są wystarczy poszukać.

Strona 1 z 1