Skocz do zawartości
cesijiv651

zasilacz do karty

Rekomendowane odpowiedzi

czy ta karta bedzie pasowala pod zlacza tego zasilacza?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś te karte już? Bo obecnie 1050Ti jest kompletnie nieopłacalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Dziś dopiero zamawiam: mam wybor między 1050ti, a asus radeon rx 580 dual oc 4gb. Wiem, że 1050ti to nie demon wydajności, ale jest cicha.

 

A i zastanawiałem się też nad używaną gtx 970 od msi, dużo fajnych ofert na allegro, ale nie wiem czy się pakować w uzywaną kartę.

Edytowane przez cesijiv651

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz RX580 i się niezastanawiaj.

GTX 1050Ti to obecnie gniot,a GTX 970 też fajne karty,ale to już dość stara architektura oraz karty są już bez GW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno? Miałem RX 580 ale od ASrocka i był w cholere głośny, ponad 2500rpm w Minecraft (xD)

Udało mi się znaleźć jeden test tego Asusa dual oc na youtube, to głośność przy bardziej wymagających grach była około 2000rpm i boje się, że znowu będę miał tą samą bolączkę, czyli strasznie głośna karta.

 

Tak naprawdę to nie ma chyba żadnego fajnego zbiorowego filmu na polskim youtube nt. rx 570/580 i porównaniu producentow takich jak:

msi, gigabyte, asus, sapphire i reszta. Szkoda, bo nie wiadomo jak to wszystko wygląda, każdy mówi inaczej nt. tych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno? Miałem RX 580 ale od ASrocka i był w cholere głośny, ponad 2500rpm w Minecraft (xD)

Udało mi się znaleźć jeden test tego Asusa dual oc na youtube, to głośność przy bardziej wymagających grach była około 2000rpm i boje się, że znowu będę miał tą samą bolączkę, czyli strasznie głośna karta.

Owszem ASRock Phantom Gaming X to straszne padaki pod względem głośności.

Jeśli chodzi o Asus Dual OC,to on od jakiegoś czasu jest na promkach,nie wiem kto testował/ma z forumowiczów tą kartę :hmm:

Będzie za głośno,to możesz zrobić UV w MSI Afterburner/Wattman

A na pewno nie bierz MSI Armor - to samo co z kartą od ASRock(tu wina kiepskiego chłodzenia z tylko jedną rurką cieplną)

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że jest na x-kom w cenie około 619 zł więc bardzo korzystnie, ale nadal się obawiam o tą cholerną głośność. A UV, niestety nie jest na stałe tzn za każdym odpaleniem komputera, lub wyłączeniem MSI AFTERBURNER profil się wyłącza i nie jest to ustawienie stałe karty i chyba musze za każdym razem ładować profil (jest to niestety dla mnie lekko problematyczne, bo często zapominam). Nie jestem jakimś mocno wymagającym graczem, bo chcę sobie pograć od czasu do czasu w takie gry jak gta 5 czy h1z1, pubg, the forest z kumplami z w miarę cichą kartą, abym nie musiał słyszeć tego denerwującego buczenia z budy. Ale nadal rozważam tą 1050ti i tego rx 580 od asusa/gigabyte. Szkoda, że NVIDIA jeśli chodzi o te troche słabsze karty nie schodzi z ceną, bo te 1050s to powinny być w cenie ok. 450zł.

 

A z rxów wykluczam napewno:

MSI, ASROCK

 

A do wyboru z RXÓW:

Gigabyte, Asus. Ktoś z was ma GPU w wersji 4gb z dwóch wcześniej wymienionych producentów?

Edytowane przez cesijiv651

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możesz spojrzeć na używane RX580 MSI Gaming X(z RX580 bodajże najcichszy),ale zapewne większość będzie po koparkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...