Forum PCLab.pl: Nagły spadek FPS - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Nagły spadek FPS

#21 Użytkownik jest niedostępny   kacio1998 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 15 Listopad 2019 - 00:43

W AC origins w ich benchmarku miałem 30-50 fps nie wiem co się stało z tym komputerem skończyły mi się pomysły
Teraz zauważyłem że jak latam myszka po pulpicie to z opóźnieniami mi oznacza te skróty na pulpicie w sensie podświetla jak najeżdżasz i nawet to ma opóźnienia no nie wytrzymie zaraz i wywale przez okno ten pc

Ten post był edytowany przez kacio1998 dnia: 15 Listopad 2019 - 00:50

#22 Użytkownik jest niedostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 01:26

Widze ze kolega w goracej wodzie kąpany.
Zacznij sie stosowac do wytycznych to bedzie mozna cos poradzic.
Jak masz ograniczony net, to lekkie benchmarki sprawdz. Okaze sie ze masz wyniki duzo nizsze niz powinenes to znaczy ze cos ci system zamula.
Masz z 2 partycje na tym dysku czy tylko jedna? Na tak duzy przydaloby sie go jednak podzielic, zawsze w takim momencie jak teraz, format nie jest straszny bo mozna wszystko zachowac.

#23 Użytkownik jest niedostępny   ocochodzi1 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 01:30

zmien plan zasillania na zrownowazony i zobacz w menadzerze zadan co tak obciaza procesor

#24 Użytkownik jest niedostępny   kacio1998 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 02:22

Dałem zrównoważony nic nie pomogło w menadżerze bez uruchomionych aplikacji stukało 60% zużycia procesora potem spadało było kilka procent i podbijało do 20 % i to menadżer zadań aż tyle brał jeżeli chodzi o partycje to mam 2 tylko że tej drugiej dałem tylko 10G robiłem benchmarka z tego linka co podałeś i pokazywało mi git jak potrzebujesz co podeśle ss potem bo teraz na tel siedze a jeżeli chodzi o format z zachowaniem plików to muszę skombinować pendrive bo nawet nie mam stacji dysków w tym PC sprawdzałem tym MSI afterburner na wieśku 3 to zużycie rdzeniów nie dobijało nawet 70% nie to co w bo4 i też Wiesiek nie grywalny

Panowie wszystko zaczęło się psuć po aktualizacji Windows usunąłem ją ale jedna aktualizacja tam została coś z zabezpieczeniami ale tego nie idzie usunąć

#25 Użytkownik jest dostępny   Wpotrzebie2017 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 02:24

W wiesławie to w lasach to powinno być 30-40%, ale bardziej tutaj jest kwestia użycia gpu która jest za niska.

#26 Użytkownik jest dostępny   samsung70 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 15:54

to chyba nowy COD jesli dobrze widze,
ja u siebie rowniez zauwazylem spadek FPS po tej nowej aktualizacji do Win 10 .
i mowie tutaj o COD, ta sama mapa, sam konfig, nie rusane nic, tylko updejt wszedl i teraz na tych samych mapach gdzie wczesniej bylo 60FPS czesto zlatuje pozniej... wiec ja stawiam ze MS cos spaskudzili.

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2