Skocz do zawartości
R4V3N

Telefon dla mamy do 300-400zł max (używany)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam telefonu do 300-400zł max używanego dla mamy. Jej Lumia 550 powoli umiera. W zasadzie nie mam jakichś szczególnych wymagań, może tylko żeby aparat był jakiś przyzwoity. I miłoby było jakby miał USB -C. Jakiś czas temu dałem jej do zabawy starą Nokię 3 i się jej spodobała. Ma co prawda 2GB RAM i mimo że to czysty android to widać czasem że to już za mało, więc przydałoby się te 3GB minimum. Może Nokia 5.1 plus? Ale co do konkretnych marek nie mam przeciwskazań no może tylko żeby nie był to Samsung. więc moze też jakiś flagowieć sprzed 2 lat? LG G4? Tak bardzo się nie znam na telefonach żeby wiedzieć co pasuje w tych parametrach. Z góry dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z używkami, Xiaomi Redmi 7a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-kom masz w gorącym strzale ZTE Nubia V18 4/64GB Dual SIM czarny za 444 zł

Myślę że słuchawka warta rozważenia w tej cenie. Na papierze wygląda co najmniej nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400 kupisz moto g6 z gwarancją.

 

fajny ale szkoda że nie ma USB-C

 

Daj spokój z używkami, Xiaomi Redmi 7a.

raczej nie jestem fanem Xiaomi. Właśnie sprzedałem swojego Mi 9T Pro po części przez MIUI

 

W x-kom masz w gorącym strzale ZTE Nubia V18 4/64GB Dual SIM czarny za 444 zł

Myślę że słuchawka warta rozważenia w tej cenie. Na papierze wygląda co najmniej nieźle.

Oferta ciekawa, dzięki, poczytam jakieś recki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi A1 4/64 usbc, bardzo fajny aparat - podwójny, bokeh i tele 2x - snap 625, metalowy i czysty android.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiem, że zdanie innych masz gdzieś, ale sam autor skreślił xiaomi :heu:

 

a faktycznie, na szybko sprawdziłem recenzje https://www.tabletowo.pl/recenzja-test-motorola-moto-g6/ w której pisze o microUSB. W takim razie ide polować :P

 

Ojca ubralem w g6 jakiś czas temu. Polecam.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie jestem fanem Xiaomi. Właśnie sprzedałem swojego Mi 9T Pro po części przez MIUI

 

Petru, doczytaj dla czego autor nie chce Xiaomi, a teraz pomyśl dlaczego poleciłem A1.

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru, doczytaj dla czego autor nie chce Xiaomi, a teraz pomyśl dlaczego poleciłem A1.

 

 

Po części. Czyli nie tylko przez miui. Sam czytaj.

 

Spokojnie Panowie, prawdą jest że trochę się zraziłem do Xiaomi przez MIUI (to był mój pierwszy model tej firmy) telefon nie był też jakos super wykonany i ogólnie nie wywarł na mnie efektu wow ale to tylko moja opinia. Jednak skoro jest w tym Mi A1 android one to czemu nie, pomyślę nad nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Bo to przeciętna słuchawka

Zenfone 3 wypada lepiej od tego a1 nie mówiąc juz o zenfone 4 za 600zl ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź ty się puknij w głowę, Zenfon 4 jak najbardziej na równi z Mi A1 ale Zenfon 3 pamięta dinozaury, ciekaw jestem czy za pół roku dalej będziesz odtwarzał tą samą zaciętą płytę. Jesteś żenujący polecając ciągle te same telefony, kiedyś u Ciebie na topie był szajs pokroju tp linkneffos teraz są asusy i htc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 400ziko masz alcatela 1S. dość spoko słuchawka patrząc na cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź ty się puknij w głowę, Zenfon 4 jak najbardziej na równi z Mi A1 ale Zenfon 3 pamięta dinozaury, ciekaw jestem czy za pół roku dalej będziesz odtwarzał tą samą zaciętą płytę. Jesteś żenujący polecając ciągle te same telefony, kiedyś u Ciebie na topie był szajs pokroju tp linkneffos teraz są asusy i htc.

 

Akurat jak kupowałem zenfone 3 rozpatrywalem również a1. Jakoś w niczym lepszy nie był...

 

I weź się ogarnij, robisz znów problem na pół forum, bo coś ci się nie podoba w mojej propozycji.

Zenfone 3 nie proponowałem teraz, jedynie się do niego odniosłem.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby A1 było zrobione przez asusa czy htc to srałbyś po krzakach jaki to genialny telefon i najlepsza propozycja do xxxzł. Zwyczajnie nie potrafisz przeboleć, że xiaomi wskoczyło na 2 czy 3 największego producenta tel na swiecie i na starym kontynencie ich produkty sprzedają się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci już, nie twierdz co bym zrobił gdyby. I przestań być wulgarny, wśród ludzi jesteś a nie u siebie.

A1 oglądałem zanim wyrobiłem sobie zdanie o xiaomi, właśnie m.in. na jego podstawie.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...