Skocz do zawartości
Sponsi

Dwa pytania do zastanawiającego się ; )

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: Oczywiście OD zastanawiającego sie, nie DO ; )

 

.....

 

Hej,

 

Chciałbym, dumam, nad kupnem PS 4 Pro i mam dwa pytania z tym związane.

 

1. Kwestia podpięcia monitora.

Czy PS4 (i ogólnie konsole) potrzebują monitor z odświeżaniem "telewizyjnym"? Nie pamiętam o co chodziło (nie chodzi o tuner, czy funkcję monitor + tv), ale miałem raz założoną kablówkę, wpinam HDMI do monitora - brak sygnału! A na starszym monitorze działało i okazało się, że starszy monitor miał jakieś odświeżanie "telewizyjne" (nie pamiętam, czy chodziło o odświeżanie czy o coś innego, ale ogólnie taki tryb "HDMI telewizyjny").

Czy konsola (PS4?) normalnie podpięta via HDMI do monitora pójdzie bez zająknięcia?

 

2. Podobno w PS4 łatwiej wymienić dysk niż w XONE (to tak 15-20% mojego powodu wyboru). Czy faktycznie tak jest, że tam dwie śrubki i podmieniam? Chciałbym mieć SSD. Czy jest jakieś przeciw SSD w konsoli? Wrzucę tam pewnie jeden z moich takich "growych" (będę eliminował powoli desktopa ku zestawowi laptop + konsola), Patriot Burst 480GB. Pewnie będą głosy, że mało wrzucę na 480GB, ale no... na początek chociaż ; )

 

3. Pytanie dodatkowe: gdzie kupić PS4? Jakiś fajny pakiet wolę chyba z PS Network czy coś, bo Fortnite mnie nie jara, Fifa 20 to badziew, Death Stranding bym się bał grać ; )

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Powinno działać bez problemu. Jak masz sklep blisko to w ostateczności możesz go do niego zatargać i poprosić żeby podłączyli żeby sprawdzić czy będzie działać. Generalnie konsola sama potrafi sobie ogarnąć do czego jest podpięta, potem tylko ustawiasz "wielkość" obrazu żeby wypełnić ekran do ramek i gotowe.

 

2. Sony na swojej stronie zrobiło poradnik https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/system---hardware/storage---data/upgrade-playstation-4-hdd/

 

ja mam w moim prosiaku 1TB SSD. Działa jak złoto. Różnica jest więcej niż zauważalna w porównaniu do hdd.

 

3. Szukaj czegoś w świątecznych promocjach albo Blackfriday. Ostatnio alledrogo miało promocje na prosiaki. Także na święta na pewno coś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...