Skocz do zawartości
skowronek1510

Telefon do 1200zł do zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim!

 

Jak w temacie - szukam telefonu do 1200zł, który będzie robił świetne zdjęcia.

Telefon nie musi mieć jakiegoś niesamowitego procesora - nie gram w gry.

 

Urządzenie będzie używane tylko do zdjęć oraz słuchania muzyki.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze mi 9 lite bedzie tutaj odpowiedni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9 t jest na promocji w euro za tyle . Do muzyki i zdjęć fajne są też Motorola G7 plus i Motorola One Vision . Wspomiany Mi 9 lite też jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Panowie, dziękuje bardzo za szybkie odpowiedzi.

Tak jak napisałem - głównie potrzebuje czegoś co będzie robiło bardzo ładne zdjęcia.

Obecnie posiadam ASUS Zenfone 3 Max Laser ZC553KL i jestem z niego średnio zadowolony. Oprócz tego, że zdjęcia są takie sobie to potrafi zacinać się przy zwykłym przeglądaniu jakies strony lub próbie odpisania na meila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas...

HTC u11. Nic poza tym w tej cenie.

Najlepszy fotofon 2017 r, świetne audio.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas...

HTC u11. Nic poza tym w tej cenie.

Najlepszy fotofon 2017 r, świetne audio.

Helloł, mamy koniec 2019, tego u11 nosem wciągają tegoroczne średniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nosem wciągają pod względem fotograficznym. 2 lata to cała epoka w elektronice i nowych technologiach.

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze poltora miesiaca i u11 bedzie z 2017 w 2020 roku, mam nadzieje ze zmienisz wtedy preferencje co do tanich telefonow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas...

HTC u11. Nic poza tym w tej cenie.

Najlepszy fotofon 2017 r, świetne audio.

 

No to teraz odnieśmy się do tego:

Cenie sobie rozwój foto w telefonach, ale obawiam się jednego. Tak dobry aparat przy tak niskiej, jak na możliwości aparatu przy zachowaniu parametrów cenie nie wróży dobrze na przyszłość... (czyt. trwałość, bezproblemowosc produktu)

Co, xiaomi ma jakieś jedyne, wyjątkowe źródło podzespołów, najniższe na rynku koszty prowadzenia biznesu, że może zaoferować cudowny produkt w najniższej na ryniu cenie? Przy ekspansji nowych rynków?

 

Czy Wy naprawdę wierzycie w złote garnki na końcu tęczy?

Teraz pytanie: HTC dokłada do interesu czy też także jest gówn..nej jakości czy też w przypadku Xiaomi pierd..eś jak potrzaskany?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi się rozwija, HTC wycofuje. Xiaomi ma niskie ceny na nowe modele, HTC obniża na stare. Xiaomi zarabia na telefonach, HTC chce jak najmniej stracic. Taka drobna różnica. Jeśli nie rozumiesz z czego to wynika i z czym się wiąże to już Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC chce jak najmniej stracic

 

I dlatego sprzedaje poniżej kosztów Widzę, że jak zwykle nie potrafisz się do błędu tylko brniesz dalej. Standardowo.R8NP pierwszego dnia (przedsprzedaż) w samych Chinach sprzedało się w ponad 300 000 egzemplarzy - można zarobić mniej na jednym egzemplarzu i nadrobić ilością - przy zachowaniu jakości. Dotarło?Gdyby R8NP zostało wyprodukowane przez HTC jako np Wildfire S19 albo Asusa jako ZEN 19 to spamowałbyś w każdym temacie 15 razy dziennie jaki to cud techniki za zaj..tą kasę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wyprodukowało ani HTC ani Asus. Także nie gdybaj bezpodstawnie. Dopisujesz teorie pod siebie co bym zrobił gdyby.

I tak, ew sprzedaż poniżej kosztów produkcji to również minimalizacja strat.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oppo Reno Z idzie dorwać za 999zł. Świetny telefon do zdjęć z Amoledem i głośnikami stereo.

 

I dlatego sprzedaje poniżej kosztów Widzę, że jak zwykle nie potrafisz się do błędu tylko brniesz dalej. Standardowo.R8NP pierwszego dnia (przedsprzedaż) w samych Chinach sprzedało się w ponad 300 000 egzemplarzy - można zarobić mniej na jednym egzemplarzu i nadrobić ilością - przy zachowaniu jakości. Dotarło?Gdyby R8NP zostało wyprodukowane przez HTC jako np Wildfire S19 albo Asusa jako ZEN 19 to spamowałbyś w każdym temacie 15 razy dziennie jaki to cud techniki za zaj..tą kasę.

 

Co do jakości xiaomi to mógłbym polemizować. Oni produkują składaki, które przed finalnym złożeniem lądują w dwóch innych fabrykach. Złe to nie jest, ale buble jak zasięg czy charczący głośnik/mikrofon to problemy na porządku dziennym.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oppo Reno Z idzie dorwać za 999zł. Świetny telefon do zdjęć z Amoledem i głośnikami stereo.

 

 

 

Co do jakości xiaomi to mógłbym polemizować. Oni produkują składaki, które przed finalnym złożeniem lądują w dwóch innych fabrykach. Złe to nie jest, ale buble jak zasięg czy charczący głośnik/mikrofon to problemy na porządku dziennym.

od tego mamy rekojmie/gwarancje, zdarza sie kazdemu, kto wiecej sprzedaje ten ma wiecej negatywnych opinii, bo wiecej osob wypowie sie negatynie niz pozytywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli abstrahując od tego czy Xiaomi robi buble czy nie, rozumiem, że najbardziej polecacie MI9 t lite, zgadza się? Czy jest może coś innego?

Teraz i tak czekam już na black friday. Mam zapisane aktualne ceny produktów i zobaczę czy przy piątku coś spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ceneo jest chyba historia, poza tym obserwuj peppera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...