Skocz do zawartości
TerqS

Gigabyte RTX 2060 Gaming OC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące karty graficznej Gigabyte RTX 2060 Gaming OC. Jest możliwość zmiany koloru podświetlenia tej karty? Kupiłem ją dziś i nie mogę znaleźć softu do zmiany RGB na tej karcie. Jeżeli jest jakiś program to tego to poproszę linka do strony ;)(sterownik z płyty jeszcze nie instalowałem, bo nie mam jak. Dysk zewnętrzny przyjdzie w 18.11.2019, więc niewiem co się tam znajduję)

Edytowane przez TerqS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam, posiadam router zte mf283+, internet z plusa (45gb, nielimitowane lte). DL na speedtescie najwiecej 18-20, UP max.3 (przy dobrych wiatrach) Lokalizacja : Zielone, 22-440 Krasnobród. Czy winą tak słabego internetu jest router? Pan z ZTE powiedzial mi ze to router cat4 i dlatego tak jest, plus uznał, że to wina routera. Jeśli przyczyną jest router, to jaki wybrać? Bardzo proszę o pomoc.
    • Witam, posiadam już dość leciwą platformę opartą o chipset Z97 i RAM DDR3, chciałbym się przerzucić na coś nowszego w rozsądnych pieniądzach, ale w taki sposób abym naprawdę odczuł wzrost wydajności w produkcji muzyki (czyli kładziemy tutaj mocno na procesor). Obecna platforma robi mi także dziwne problemy z urządzeniami na USB, nie wiem czym to jest spowodowane, ale to mniej ważne. Mam też jedno zasadnicze pytanie: Nie zależy mi na tym aby ulepszyć zestaw już teraz. Warto czekać na nowe płyty z pamięciami DDR5, tak abym miał wszystko najnowsze? Kiedy to wejdzie to użytku dziennego? Ze starego zestawu chciałbym zostawić jedynie grafikę, dyski i obudowę. mój obecny zestaw: MSI Z97 Gaming 5 (MS-7917) Intel i7 4790k podkręcony do 4.7 + jakieś chłodzenie od SPC 16GB RAM DDR3 1600Mhz CL11 Kingston (2x8GB) Gigabyte GTX 1080 SSD M2. SiliconPower 1TB + TOSHIBA HDD 2TB Zasilacz Thermaltake Smart SE 700W, ale też chciałbym go zamienić na coś lepszego bo nie jestem go pewien 😜 Obudowa SilentiumPC Signum   Chciałem zapytać czy jest w ogóle sens kombinować? 4790k to jakby nie patrzeć na ten moment i tak dość mocny procek, jest opłacalność takiego upgrade-u? Podczas produkcji głównie procesor łapie zadyszkę no i od zawsze mam te problemy z urządzeniami na USB, klawiatura sama wciska guziki, myszka czasem się przytnie, interfejs audio nie zawsze się włączał i powodował bluescreeny. Słyszałem że ogólnie na chipsecie Z97 była bieda z USB3.0 i takie cyrki się działy.
    • To wygląda lepiej niz oficialny trailer, Redzi uczcie sie
    • Witam, posiadam router zte mf283+, internet z plusa (45gb, nielimitowane lte). DL na speedtescie najwiecej 18-20, UP max.3 (przy dobrych wiatrach) Lokalizacja : Zielone, 22-440 Krasnobród. Czy winą tak słabego internetu jest router? Pan z ZTE powiedzial mi ze to router cat4 i dlatego tak jest, plus uznał, że to wina routera. Jeśli przyczyną jest router, to jaki wybrać? Bardzo proszę o pomoc.
    • Wygląda prawie jak 6700zl, ale oczywiście po Net-S raczej nic ambitnego bym się nie spodziewał, wygląda trochę jak SCAM, źle popatrzysz, dasz płatności i siano PAPA  A jak zrobisz im zwrot to odciągną procent od kwoty zakupu. Niech będzie nawet 10% to 6700zl przepadnie   @Kaiketsu ??
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...