Skocz do zawartości
Krzyn

Jak usunąć wszystko z osi czasu? Facebook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiecie jak usunąć wszystko z osi czasu za jednym machnięciem? Mam tyle postów przez 8 lat, było sie młodszym to różne głupie rzeczy sie pisało. Znacie jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie da, ale możesz ustawić prywatność tak, że tylko Ty będziesz to widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie da, ale możesz ustawić prywatność tak, że tylko Ty będziesz to widział.

należy wspomnieć że google "cache" będzie to pamiętał jeszcze długi, długi, bardzo długi czas i nawet miniaturka jakiegoś zdjęcia będzie dostępna przez lata nawet po skasowaniu konta.

 

Zakładając konto facebook akceptujesz regulamin facebook

 

aż przypomniała mi się historia gościa co pojechał na wczasy a jego twarz była na bilbordzie i okazało się że facebook sprzedał jego zdjęcie, gdzieś tam był w internetach opis sprawy sądowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należy wspomnieć że google "cache" będzie to pamiętał jeszcze długi, długi, bardzo długi czas i nawet miniaturka jakiegoś zdjęcia będzie dostępna przez lata nawet po skasowaniu konta.

 

 

Pamiętam to z Naszej Klasy, gdzie po latach skasowania konta dane osobowe (szkoła, miasto, wiek, itd.) były w internecie. Może i nadal są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiecie jak usunąć wszystko z osi czasu za jednym machnięciem? Mam tyle postów przez 8 lat, było sie młodszym to różne głupie rzeczy sie pisało. Znacie jakiś sposób?

należy pobrać dodatek do Chrome'a

mam nadzieję, że ten zadziała, sam korzystałem z podobnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, mam nadzieję, że zadziała. Tylko, czy można usunąć posty z lat, czy tylko po słowach kluczowych wyszukać i usunąć :hmm:

Edytowane przez Krzynówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami nie usuwa wszystkiego, musisz go odpalić kilka razy, albo resztki (zazwyczaj kilka postów) usunąć ręcznie

 

Dzięki bardzo, mam nadzieję, że zadziała. Tylko, czy można usunąć posty z lat, czy tylko po słowach kluczowych wyszukać i usunąć :hmm:

wchodzisz w dziennik aktywności, klikasz na ten dodatek, ustawiasz rok i miesiąc na select all i reszte zostawiasz pustą, ustawiasz prędkość na ile chcesz (chyba 1x będzie najlepszą opcją) i puszczasz delete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuwa faktycznie, ale trwa to długo. Kiedyś były "Zaczepki" na facebooku i to też usuwa i trwa to wieczność. :D Godzine już leci, a nie dało rady w całości 2 lat usunąć. Działa, ale długo, no cóż. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz włączyć to w formie 4x bądź 8x, tylko licz się z tym, że może część postów ominąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...