Skocz do zawartości
sheldon24

komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opłaca się, podaj budżet tutaj i wymagania a złożymy Ci lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Ryzen 5 3600 BOX 889zł

MSI B450-A PRO MAX 420zł

Gigabyte RX 5700 XT GAMING OC 8GB GDDR6 1959zł

Crucial 16GB 3000MHz Ballistix Sport LT Gray CL15 (2x8GB) 329zł

DATA XPG SX6000 Pro 512GB PCIe x4 NVMe 277zł

SilentiumPC Supremo L2 550W 80 Plus Gold 269zł

SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black TG 180 zł

 

4323 zł i zjada tego gotowca z neonetu na śniadanie. a i jeszcze zostaje na np dodatkowy dysk czy cos,

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżet do 4500tys także myśle powinienem coś dostać dobrego :)

No dostaniesz, na pewno także coś lepszego od w/w zestawu:

- R5 3600

- Supremo FM2 650W

- Fortis 3

- SG1 TG / AR5 TG

- B450 Gamning K4

- SX8200 Pro 512GB

- Crucial 2x8GB 3000MHz CL15

- RX 5700XT Pulse / Red Dragon / Gaming OC

 

Najwydajniejszy, najcichszy zestaw, jaki jesteś w stanie dostać. W porównaniu do w/w posiada chłodzenie na CPU, mniej problemową płytę, dysk z lepszym kontrolerem, mocniejszy, lepszy elektronicznie i w pełni modularny zasilacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam laptopa do internetu i muzyki,wypadałoby mieć już jakiś komputer do wszystkiego,a bym w coś pograł na kompie :) w sumie można dostać tak naprawdę laptopa do grania do 5tys??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak cały czas na tym samym dodam że jest to przewód pięciometrowy, bardziej pytam z ciekawości bo to się dzieje tak rzadko że mi to nie przeszkadza ale gdybym znalazł fixa to bym nie narzekał  8 na 10 razy gdy zasnę coś oglądając i TV się po czasie wyłączy przykładowo i go włączam jak wstanę to jest ok  ale czasem zdarza się to co pisałem w pierwszym poście i tak jak pisałem tylko wyłączenie-włączenie, ponowne uruchomienie, wylogowanie-zalogowanie czy uśpienie-wybudzenie przywraca dźwięk. Powiem ci że z wypięciem i wpięciem przewodu to nie sprawdzałem  specjalnie będę wyłączał od teraz sam TV a PC zostawiał włączony niech to się za którymś razem stanie to sprawdzę z ciekawości 🤣
    • Dużo zależy też co oni tam kładą im bardziej rzadka i mniej lepka pasta tym bardziej z biegiem czasu będzie "uciekać" z rdzenia, ty zmieniałeś po 4-5 latach a tutaj panowie w nowej karcie pozbijali prawie 10 stopni względem świeżej fabrycznej  to jest komedia, wystarczy dać gęstą pastę o dużej lepkości dokładnie pokryś rdzeń bez prześwitów albo położyć ptma i robi się inna karta.... śmiech na sali żeby coś takiego fabrycznie robili skoro można wykrzesać znacznie lepsze wyniki na tym samym chłodzeniu.
    • Chcesz zrobić ze swojego PC "młockarnie" że zależy ci na jak najwyższym cfm zamiast po prostu zrobić odpowiedni przepływ powietrza i znaleźć przy tym złoty środek co do kultury pracy / wydajności jaki ci pasuje? mam w domu starego fractala venturi HF-14 który na max obrotach dmucha niesamowicie i w specyfikacji ma kozacki "CFM" ale co z tego jak sam jeden jest wtedy głośniejszy niż pięć innych w obudowie ustawionych z głową  
    • Fera 3 nie daje rady z tym prockiem że chcesz grzebać? nie wiem czy wiesz ale dużo nie zyskasz przy tym cpu między chłodzeniem za 100zl a jakimś wypasionym aio bo problem leży gdzie indziej (było setki razy) jeżeli nie robiłeś UV (-30) to zrób i od razu będzie 10 stopni mniej.
    • Ogrywałem ją na PS4 Pro w 4k 30fps, gdzie gra wyglądała pięknie. Jestem ciekaw co tu ulepszyli lub popsuli, że do 4k trzeba już potężnego RTX4080 🤔 Ja raczej nie kupię, bo mam ją ograną, chyba że w jakiejś promce z koszyka biedaronki 😄
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...