Skocz do zawartości
Raylan Givens

[Ok. 2000zł] Mini itx - mobilny i do lekkiego, okazjonalnego grania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Dawno mnie tu nie było. :)

 

Potrzebuję pomocy w spasowaniu części do mojego mobilnego PC, na którym granie ograniczy się do raczej lekkich produkcji (CS, Rising Storm 2, Rainbow Six: Siege) - i nie będzie to sprzęt stricte pod gry. Najważniejsza jest jednak jego mobilność, więc chciałbym widzieć "małą kostkę", którą będzie można swobodnie spakować do torby, bądź do plecaka. Chciałbym, aby całość ostatecznie przypominała to, co widać na zdjęciu w załączniku.

 

Obudowa to Realan W80 - jednakże nie chcę tej obudowy, gdyż jest ona w dużej mierze dostępna tylko za pośrednictwem Chin (Alliexpress, itd.) - jednakże jej wymiary, to 200*80*225 mm (Szerokość, wysokość, głębokość) - to może pomóc w doborze komponentów. Problemem może być zmieszczenie radiatora - może być boxowe, jeśli będzie nadążało z chłodzeniem, może być coś innego - tutaj zdaję się na Wasze propozycje.

 

Na szybko złożyłem coś (zaznaczam, że naprawdę nie znam się do końca na trendach i tym, co warto brać, a co nie) w wymiarach przypominających tego Realana, ale dostępnych w lokalnych sklepach:

AMD Ryzen 5 3400g

RAM Ballistix Ballistix Sport LT - 16GB (2x8GB)

MOBO - MSI B450I GAMING PLUS AC

Obudowa - Inter-Tech ITX-603

 

Widzę, że linki nie działają, ale mam nadzieję, że jakoś sobie poradzicie - modele i nazwy podałem. :)

 

Chciałbym, aby zestawy były jednak z Morele (jeśli to nie problem) - tak mi wygodnie. :) Jestem otwarty na propozycje, ale zaznaczam - wielkość w tym przypadku jest najważniejsza i nie chciałbym, aby przekraczała wymiary, takie jak podałem wyżej przy okazji tego Realana chińskiego. Cena 2000zł wzięła się stąd, że tyle mi wyszło za ten prowizoryczny zestaw, który podałem wyżej - jak będzie trzeba dorzucić kilkaset złotych, ze względu na jakąś opłacalność większą czegoś - to nie ma problemu.

post-424233-15738390461874_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...