Skocz do zawartości
fart12

obróbka i tworzenie plików wideo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Znacie może jakieś ciekawe i proste w obsłudze programy do tworzenia pełnometrażowych filmików wideo?

Chodzi mi o program najlepiej na komputer, w którym bez większego problemu będę mógł przyciąć film, użyć filtrów, nanieść grafikę, ścieżkę dźwiękową.

Ogólnie program, w którym będzie można się z łatwością pobawić.

Interesowałby mnie też program do tworzenia animacji od podstaw. Taki power paint w wersji wideo. Program, który udostępnia gotowe moduły (postacie, domki, samochody, tło) i jednocześnie daje możliwość wprowadzenia własnych zdjęć. Chodzi o to, żeby utworzyć własny film animowany, albo ewentualnie przynajmniej fajnie edytować już gotowy film nagrany aparatem.

 

Póki co znalazłem jeden ciekawy program, ale na urządzenie mobilne - InShot

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camerasideas.instashot

 

Ten program nie pozwala na typowe tworzenie animacji, ale przy odrobinie wyobraźni można już coś spróbować się pobawić.

Szukam programu, który daje nieco większe pole do działania, ale nadal jest równie prosty.

Nie jestem informatykiem, ani grafikiem. Nie dam rady bawić się w photoshop'ie, albo innym zaawansowanym programie.

 

Aha i najważniejsze... mowa o darmowym programie, realnym do pobrania z internetu i bez znaków firmowych na gotowym filmie (np. znaków wodnych).

 

Ktoś coś podpowie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej listy u góry dodam bardzo prosty, szybki, darmowy, VideoPad Video Editor.

Ma też jakieś tam efekty.

 

Kiedyś też darzyłem sentymentem Nero Video/Nero Vision. Fajny interfejs. Względnie funkcjonalny edytor, a przynajmniej nie za mocno przebajerzony.

 

Co do Vegasa, jedna z jego wersji lata od czasu do czasu za free klucz na stronach typu sharewareonsale albo giveawayoftheday, także warto polować.

Choć to z reguły okrojona wersja bez wsparcia dla skryptów społeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...