Skocz do zawartości
Mateo23

Nowy dysk ssd - benchmark + pytanie o boot manager

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Może pytanie głupie dla bardziej doświadczonych, ale chcę się upewnić, kupiłem nowy ssd 860 evo, podpiąłem kable i sformatowałem, żeby był wykrywany przez windows'a.

Czy mogę go od razu (jeśt świeży i pusty) poddać benchmarkowi (crystal disk mark), nic się nie stanie?

 

2 pytanie, z ciekawości, może ktoś mi wytłumaczy, jak podepnę pod usb 3.0 bootowalny pendrive to przy starcie systemu (f11 na msi) w boot managerze mam ten sam pendrive zdublowany, tzn. w 1 wierszu jest nazwa pendrive, a pod spodem [uEFI]nazwa pendriva

mniej więcej coś takiego:

BOOT MANAGER:

DYSK TWARDY

PENDRIVE

[uEFI]PENDRIVE

 

O co chodzi, jaka jest różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chyba sobie jaja robisz .. Poczytaj ile płaci Ryanair za pasażera w Modlinie a ile gdzie indziej ..  https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/znamy-nowy-cennik-oplat-w-modlinie-duzo-drozej-ale-i-tak-tanio--18889.html Do niedawna to było 5 pln od łba ..
    • Również mam podobne zdanie, znaczy tak - serial mi się ogólnie podobał, może też dlatego, że nie miałem żadnych oczekiwań i spodziewałem się bardziej crapa niż czegoś dobrego, ale brakowało tam czegoś mocniejszego, poważniejszego. Fallouty od 2 miały sporo czarnego/idiotycznego humoru, ale również tyle sami powagi/mroku, za to w adaptacji zdecydowana większość to śmieszki, poważniejsze jest dosłownie kilka scenek. Nie oglądam za bardzo seriali i mogę się mylić, ale z tego co oglądałem mam wrażenie, że teraz większość kręcona jest podobnie - perspektywa kilku bohaterów, dynamicznie zmienianie się między nimi, krótkie kawałki opowieści, obowiązkowo ze śmieszkami, coby utrzymać uwagę widza. Taki styl jest faktycznie fajny do oglądania, faktycznie wciąga, ale kosztem klimatu, którego jednak od Fallouta raczej się oczekuje. Serial jest na to zwyczajnie za krótki, chcąc opowiedzieć zbyt wiele, wygląda to tak jakby był "przewijany" tylko do najciekawszych momentów, sama podróż przez wasteland była ukazana kilkoma przebitkami i tyle. Zabrakło jakiejś ikonicznej miejscówki, pokazania, że ten świat jest brutalny i ciężki do życia, tymczasem Lucy wychodzi sobie z krypty z pistolecikiem i na spokojnie przemierza pół pustkowi, w grze szybko by ją wyjaśniły jakieś radskorpiony, gekony, czy byle bandyci xD
    • Podejście do OC. Rdzeń: +220MHz na sztywno (250MHz się krzaczyło, to na szybko zmniejszyłem) Memy: +2000MHz Jedyna lipa to producent dał czapę na Power Limit - powyżej 100% nie da rady 😑
    • A co to ma do tematu? Odniosłem się do Twojego stwierdzenia, że CPK miało powstać w Baranowie, bo PiS się nie lubi z Modlinem. Wiadomo, że to nie są identyczne plany co te sprzed 50 lat. Ale sama koncepcja centralnego portu lotniczego niedaleko połączeń głównych magistrali kolejowych i drogowych nie jest nowa i garściami czerpie z tamtych pomysłów. Nie bez powodu Baranów pojawia się w tych starych opracowaniach, pojawiał się później, przy okazji CPL za czasów Tuska i na koniec przy CPK.
    • Zaplecze już jest budowane.  Nie będzie natomiast tego straszenia i trzymania całych sil tuż pod granicą przez kilka miesięcy, które widzieliśmy w przypadku Ukrainy.   @adashi Ukraina nie przegrała i zapewne nigdy nie przegra, bo się nie podda. Będzie walczyć na froncie jak i partyzancko na terenach okupowanych. Póki co wszystkich zadziwia że trzymają tak dużą cześć swojego terenu pod swoja kontrolą. Ale to już tu omawialiśmy.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...