Skocz do zawartości
bartek19933

Własna strona w WIX - cookies i polityka prywatności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w wolnych chwilach zabrałem się za tworzenie strony-wizytówki dla naszej rodzinnej firmy. Jako, że nie miałem wcześniej z tym do czynienia to skorzystałem z kreatora strona na WIX.

Wybrałem sobie odpowiadający mi szablon strony dostosowując go do swoich potrzeb. Strona jest bardzo prosta, zawiera informacje o nas, prezentuje nasze produkty, kontakt, godziny otwarcia itp.

Można powiedzieć, że jest ona już na ukończeniu, jednak zastanawiam się jeszcze nad kilkoma kwestiami, z którymi spotkałem się stronach internetowych firm z tej branży.

 

Mianowicie pozostaje mi do rozwiązania "problem" polityki prywatności oraz cookies.

Ja na stronie nie implementowałem żadnych wtyczek śledzących użytkownika, zapamiętywania żadnych informacji, które by użytkownik wprowadzał, bo faktycznie żadnych informacji on na stronie nie wprowadza.

Nie ma koszyka produktów, którego strona miałaby zapamiętać. Nie ma też formularza kontaktowego, a jedynie podane są nasze dane kontaktowe.

 

Czy w takim wypadku muszę na stronie podawać naszą politykę prywatności oraz informację o plikach cookies?

Może trochę dziwne pytania, ale naprawdę nie miałem do tej pory do czynienia z tworzeniem stron internetowych, więc nie wiem jeszcze o tym wszystkiego.

 

A może wypadałoby skorzystać z formularza kontaktowego lub czatu na stronie? Skąd wtedy wziąć taki wzór polityki prywatności?

 

Jeśli nie ten dział to bardzo proszę o przeniesienie.

 

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...