Skocz do zawartości
Krzysztof101

Tanie słuchawki bezprzewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukam słuchawek bezprzewodowych oraz kompatybilnego do ich wersji Bluetooth adaptera. Cena w sumie nie powinna przekroczyć 100 zł. Potrzebuję słuchawek do komputera, gdzie kabel od poprzednich urządzeń dźwiękowych był problematyczny. Zdaję sobie sprawę, że w takim przedziale cenowych nie znajdę porządnego sprzętu do słuchania muzyki, ale wierzę, że może da się znaleźć coś przyjemnego dla ucha. Wysokich wymagań jakości audio raczej nie mam, bo moimi poprzednimi słuchawkami były: Pioneer SEM-J503-K i Creative Sound Blaster Tactic Alpha.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za ciekawie. Chociaż dzięki temu filmowi zapomniałem dodać, że mam na myśli słuchawki nauszne, ponieważ nie trawię dousznych.

Spróbowałbym coś takiego: Bluedio TM (BE-TM-BK), tylko nie wiem, czy jest tutaj wsteczna kompatybilność Bluetooth i czym by to skutkowało, jeśli mam wersję 4.0.

Edytowane przez Krzysztof101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję. Skonfrontuję ją jeszcze z omówionymi w filmie produktami.

Ponawiam pytanie o wsteczną kompatybilność Bluetooth.

 

EDIT:

 

@down

@Puma Dziękuję.

Edytowane przez Krzysztof101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o wsteczną kompatybilność Bluetooth.

 

Wsteczna kompatybilność jest zachowana w standardzie czyli inaczej mówią jest wsteczna kompatybilność. BT 5 działa z BT 4 a nawet z BT 2, w dowolnej konfiguracji.

 

Oczywiście wszystkie standardy są kompatybilne ze sobą nawzajem, co oznacza, że Bluetooth 5.0 może działać z Bluetooth 4.0, choć prędkość przesyłania danych będzie wówczas zależała od słabszego urządzenia. Jednak ta kompatybilność znacznie ułatwia korzystanie z rozmaitych urządzeń wyposażonych w technologię Bluetooth i swobodne łączenie najnowocześniejszych gadżetów na przykład z kilkuletnim laptopem.

Mój link

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...