Skocz do zawartości
misticzx

Jak oddać produkt ze sklepu Amazona na gwarancję?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio poniższe głośniki za 750 euro od SEDIVA Deutschland, ale nie wiem w jaki sposób oddać je na gwarancję. Chodzi o to że nie działa subwoofer. Dioda kontrolna się pali, ale sub żadnych dźwięków nie wydaje.

Wcześniej chwilami działał, a chwilami się wyłączał. Natomiast obecnie całkiem zamilkł.

 

https://www.amazon.de/dp/B01NBKYVQ6/ref=pd_ybh_a_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=7M4WVYT4E9TQ6MXQX0E0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na czata Amazona, opisz problem. Powinieneś mieć też odpowiednią opcję w historii swoich zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć też odpowiednią opcję w historii swoich zakupów.

Tak. Mam opcję zgłoszenia problemu telefonicznie lub podczas rozmowy tekstowej, ale piszą że jedynie akceptują angielski, lub niemiecki.

Gdzie można poinformować o uszkodzonym subwooferze w języku polskim?

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mam opcję zgłoszenia problemu telefonicznie lub podczas rozmowy tekstowej, ale piszą że jedynie akceptują angielski, lub niemiecki.

Gdzie można poinformować o uszkodzonym subwooferze w języku polskim?

 

Skorzystaj z GoogleTranslate, jakość tłumaczenia powinna być wystarczająca aby załatwić sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mam opcję zgłoszenia problemu telefonicznie lub podczas rozmowy tekstowej, ale piszą że jedynie akceptują angielski, lub niemiecki.

Gdzie można poinformować o uszkodzonym subwooferze w języku polskim?

Wybacz, ale kupujesz produkt w zagranicznym sklepie i oczekujesz, że ewentualna komunikacja będzie w języku polskim? Że co? :)

Albo chodzisz, albo chodziłeś do szkoły. Napewno uczysz się/uczyłeś się przynajmniej jednego języka obcego. Teraz widzisz po co.

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale kupujesz produkt w zagranicznym sklepie i oczekujesz, że ewentualna komunikacja będzie w języku polskim? Że co? :)

Albo chodzisz, albo chodziłeś do szkoły. Napewno uczysz się/uczyłeś się przynajmniej jednego języka obcego. Teraz widzisz po co.

Ty koleś. Nie wnerwiaj mnie lepiej. Albo odpisujesz na pytanie i pomagasz, albo spadaj na szczaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma rację. Kupiłeś towar w zagranicznym sklepie i nie licz na pomoc w języku polskim. Jak chcesz, to napisz mi w prywatnej wiadomości tekst po polsku i przetłumaczę go na angielski.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...