Skocz do zawartości
Luk83bb

Niewidoczny drugi dysk ssd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem dziś sobie dysk ADaty 512GB na M2, bo mój stary Micron 256GB na Sate III nie wystarczał. Nowy (Adate na M2) podpiąłem, załadowałem Windowsa ze starego i nowy nie był widoczny. Natomiast w Biosie był. Więc pomyślałem, że instalka Windy na nowym rozwiąże problem . Podczas instalacji na Adacie dla pewności wypiąłem Microna i po instalacji, updejtach wpiąłem z powrotem. Jednak nie jest on widoczny - kliknąłem zarządzaj na mój komputer, bo tak gdzieś wyczytałem i tam ten dysk był, sformatowałem go, ale mam tylko takie coś "Zastrzeżone przez System " ważące ponad 500 mega. Jak podpiąć prawidłowo tego Microna na dane, zdjęcia - czy te dyski się gryzą?

Edytowane przez Luk83bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj screna z zarządzania dysków, bo to o czym piszesz

ale mam tylko takie coś "Zastrzeżone przez System " ważące ponad 500 mega
to partycja systemowa po starym windowsie. Chyba najlepiej byłoby usunąć wszystkie partycje (wolumin) z dysku ssd i zrobić nową partycje, a później ją sformatować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj screna z zarządzania dysków, bo to o czym piszesz to partycja systemowa po starym windowsie. Chyba najlepiej byłoby usunąć wszystkie partycje (wolumin) z dysku ssd i zrobić nową partycje, a później ją sformatować.

 

dzięki kolego, faktycznie usunąłem wolumin "zastrzeżone przez system" i potem z nieprzydzielonego miejsca utworzyłem nowy, pełny, format i włala - jest widoczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...