Skocz do zawartości
Antari

Gra ładuje się długo i zacina się po czyszczeniu DDU.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, więc oto historia:

Użyłem DDU do odinstalowania mojego sterownika graficznego i ponownej instalacji z Nvidii, ponieważ miałem wysokie temperaturę na stanie spoczynku, teraz lepiej średnio 40 stopni i myślałem ze już po wszystkim, ale okazuje ze wszystkie moje duże gry (GTA online, Wicther 3 ...) sprawiają, że moja gra długo się wczytywanie i czasem zacina się. Wcześniej przez DDU nie miałem problemu. A teraz juz nie :(

 

Naprawdę potrzebuję pomocy, czy wiesz coś na ten temat? Czy to przez DDU mozna uszkodzic karte graficzne czy moze dysk HDD ? Sprawdziłem program HD Tune i pokazuje ze jest w porządku.

 

Mój komputer:

GTX 1070ti

Intel i5-9600k

Msi z390 a pro

WD BLUE 2TB

SSD 256GB

Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Black CL16 (2x8GB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałbym jedną grę i zobaczył, czy problem na tej grze się rozwiązał. Może jeszcze raz zainstaluj sterowniki do karty graficznej. Może karta graficzna na starych sternikach była inaczej ustawiona. Może ten program usunął coś wiece, niż sterowniki karty graficznej :hmm: W ostateczności przeinstaluj windowsa :E

 

 

Czy to przez DDU mozna uszkodzic karte graficzne czy moze dysk HDD ?
i tak i nie :cool:

To przez DDU masz problemy z grami, ale DDU nie uszkodził (fizycznie) komputera, no bo niby jak :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj sterowniki od płyty głównej, możliwie najnowsze, pewnie zaznaczyłeś za dużo przy DDU i wywalił więcej niż faktycznie chciałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to przez DDU mozna uszkodzic karte graficzne czy moze dysk HDD ? Sprawdziłem program HD Tune i pokazuje ze jest w porządku.

DDU to nie jest program do uszkadzania sprzętu, tak więc raczej nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...