Skocz do zawartości
Beginer

Asus Tug vs Acer Nitro 5

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji , że to mój pierwszy post chciałbym się przywitać ?. Zastanawiam się który z tych laptopów będzie lepszym wyborem, chodzi mi zarówno o użytkowanie jak i ewentualne wady każdego z tych modeli.

https://m.oleole.pl/porownanie.bhtml?p1=51821531449&p2=48402296561

 

Dodam , że byłem oglądnąć na żywo tylko acera nitro 5 i sprawiał wrażenie solidnego, niestety nie mieli na stanie asusa tug a zależało mi żeby porównać na żywo ekrany i właśnie to wrażenie solidnosci. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Moim zdaniem w tym porównaniu lepszy będzie Acer (m.in. wydajniejsze podzespoły )Z drugiej strony za niewiele więcej masz:

ASUS TUF Gaming FX505 R5-3550H/16GB/512/Win10 za 3599zł

Otrzymujesz tu 2x więcej pamięci ram oraz zdecydowanie wydajniejszą kartę graficzna w postaci GTX'a 1650.

 

Obecnie zbliż się okres świąteczny więc trzeba mocno uważać, bo w marketach potrafią wciskać laptopy do gier raz że ze słabymi podzespołami, a dwa we wcale nie aż tak atrakcyjnej cenie.

Przykładowo na X-kom taki sam Acer, ale z lepszą kartą GTX 1050Ti:

Acer Nitro 5 i5-8300H/8GB/512/Win10 GTX1050Ti IPS kosztuje 3399zł

ew. Aspire 7 (w tej samej cenie): Acer Aspire 7 i5-8300H/8GB/512/Win10 GTX1050Ti IPS za 3399zł

To praktycznie bliźniacza konstrukcja do Nitro, tylko opakowana w mniej gaimingową obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oba te modele są w tej samej cenie czyli 3000pln i nie chcę wydać więcej bo zawsze jak zaczynasz dokładać choćby te 100 czy 200 pln to znajdujesz kolejne powody by dołożyć i kończysz z rachunkiem większym o 30% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oba te modele są w tej samej cenie czyli 3000pln i nie chcę wydać więcej bo zawsze jak zaczynasz dokładać choćby te 100 czy 200 pln to znajdujesz kolejne powody by dołożyć i kończysz z rachunkiem większym o 30% ?

 

To jak są w tej samej cenie, to bierz Nitro 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz Windowsa z laptopem to ten Asus jest za 2699 zł w xkom w identycznej konfiguracji:

 

Konfiguracja nie jest identyczna, bo na Ole,Ole jest system, stąd ta różnica 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja nie jest identyczna, bo na Ole,Ole jest system, stąd ta różnica 300zł.

 

Dlatego napisałem że jeśli nie potrzebuje systemu to konfiguracja jest identyczna ? Czego nie zrozumiałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...