Skocz do zawartości
Major Kupricz

[K] Chłodnica 2x120 / 2x140

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupię chłodnicę 2x120mm / 2x140mm. Dowolna chłodnica w podanym rozmiarze. Stan wizualny nie musi być idealny, byleby była szczelna. Im taniej tym lepiej. Piszcie propozycje na PW, bo mogę nie zaglądać do tematu, dogadamy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niech odpali Port Royal, Time Spy to sobie mozna darowac juz do testow Ady
    • Konfa tonie, a to wszystko przez Wiplera .  
    • Ja skończyłem po 120h. Wyczyściłem prawie wszystko - wszystkie zadania poboczne, intele, jakieś 95% VR i nawet Fort Condor. Zostały także karty i brutalne wyzwania z reliktem. Ale już tego nie będę robił. Te wyzwania są dość hardcorowe dla mnie. Poza tym po przejściu fabuły zazwyczaj i tak kończę z grą i nie chce mi się robić reszty.  Świetny gameplay z masą różnorodnej zawartości (niektóre minigierki tak bardzo dobrze zrobione, że mógłby być oddzielną grą na jakąś mniejszą platformę. Jak Fort Condor, wyścig Choco czy karty),  fantastyczną walką, ale biednie opowiedziana historią. Dla mnie nadal nie jest do końca jasne, o co tutaj chodzi.   Wszystko tutaj jest pogmatwane.    Szczególnie nie podobało mi się zakończenie.  Pewnie dowiem się więcej w part 3. Końcowe etapy także nieco zapychają i nie potrzebnie wydłużają na siłę. Nie cierpię jak w grach gracz jest zmuszany do powolnego przemieszczania się, z nie potrzebnymi QTE. Finałowa walka bardzo trudna na normalnym poziomie dla mnie, z 10x podchodziłem.   Irytowałem się dodatkowo, bo za każdym razem musiałem oglądać tą samą cutscenkę, bez możliwości pominięcia.   Dla mnie 9/10, ja bawiłem się bardzo dobrze.  Czekam na akt 3... za 4 lata.
    • W dziale Xboxa padło pytanie o wymianę analogów w padzie i @zakk87 zaproponował podmiankę na nie standardowe, wykorzystujące efekt HALLa. Zauważyłem, że są też wersje do Dualsense: https://konsolowo.pl/pl/czesci-naprawcze-ps5/2719-analog-joystick-galka-magnetyczny-halla-v2-kontroler-dualsense-ps5-5903981915811.html Wymienił już ktoś analogi w swoich padach na te konkretne? Działa to jak należy? Mam w szafie 2 pady Dualsense które są po wymianie analogów, ale nie wiedziałem wtedy, jak je skalibrować i myślę teraz, czy by nie kupić takich jak wyżej i je podmienić. Podzieli się ktoś doświadczeniami? Może inna marka, która jest lepsza? Jakieś porady, jak to kalibrować potem?
    • Pod 4090 nie da rady, bo jeszcze skłonna sobie zapalić fajka od złącza ;)
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...