Skocz do zawartości
iChris

[Zamknięty]Komputer MSI GTX 970 i5 6600 8GB RAM 1TB Razer Steelseries LG Win10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

CENA: 2200 ZŁ

 

LOKALIZACJA: POZNAŃ

 

MOŻLIWA WYSYŁKA

 

Posiadam na sprzedaż komputer wraz z urządzeniami peryferyjnymi.

Komputer w pełni sprawny.

Zainstalowane oryginalne oprgoramowanie Windows 10 Education

 

Słuchawki sprawne lecz w zużytym stanie.

 

Peryferia:

 

-Podkładka pod mysz Corsair MM800 Polaris RGB

 

-SteelSeries Rival 300 - White

 

-Klawiatura RAZER BlackWidow Ultimate Stealth

 

-Słuchawki Razer Kraken 7.1 Chroma USB

 

-23" LG Flatron M237WDP-PC

 

Komputer:

 

-Procesor Intel Core i5-6600

 

-Karta graficzna MSI GeForce GTX 970 GAMING 4GB DDR5 (256 bit)

 

-Pamięć HyperX 2x4GB 2133MHz Fury Black CL14

 

-Obudowa CORSAIR CARBIDE SPEC-03

 

-Zasilacz SilentiumPC Vero M1 Bronze 600W SPC117

 

-Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024

 

-Płyta główna MSI B150M Mortar

 

-Dysk Seagate 1TB HDD

 

-Chłodzenie: 2xCorsair SP140 LED czerwony, 2xCorsair SP120 LED czerwony

 

-Napęd ASUS DVD

 

-Dodatkowo zamontowany sterownik obrotów do 4 wentylatorów.

 

 

eb78ab107541.jpg

 

9ea6e1f402d1.jpg

 

9143a5340a18.jpg

 

a59f003a89f5.jpg

 

0764bff7bc40.jpg

 

b38ae1841b26.jpg

Edytowane przez iChris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zamykać można, tylko nie skazywać prawomocnie. O 0,8%, może mniej (wojna cenowa marketów). Do góry pójdzie po uwolnieniu cen prądu, nie wiadomo o ile bo to zmienny rynek ale i tam ceny się raczej normują/spadają.  
    • Na początku po 4 godzinkach gdzieś miałem spotkanie z gryfem, ale musiałem spierdzielić, za mocny był dla mnie i ziomków. Pograłem teraz i znowu go spotkałem i wskoczyłem na niego i odleciał z 300 metrów dalej 😅Wylądował pikując w dół, zostało mu dalej półtora paska i by leżał, ale skubaniec uciekł
    • RX 6700 XT do  ryzena 5 2600.  Mocny strzał w stopę? za pół roku kupię jakiś lepszy procek( najniższa krajowa here )   Do tego psu XPG Pylon 650W Udzwignie?
    • Oj tak, oj tam, nie wiem co zmywakowi znowu się wylało dla zdobycia oglądalności, ale brytyjskie szkoły dobre są....problem w tym, że nie wszystkie  UK to kraj z dużym rozwarstwieniem społecznym i to będzie widoczne także i w szkolnictwie.  Jeżeli się mieszka w tzw councilówce (osiedle domów socjalnych, posiadanych przez lokalne władze i wynajmowanych długoterminowo lokatorom z niskimi dochodami poniżej wartości czynszów komercyjnych) i daje dzieciaka do szkoły w councilówce, a do tego zaniedbuje go tak samo, jak zaniedbują swoje g*****niaki councilowi obywatele, to rzeczywiście, w przyszłości takie dziecko wyrośnie najprawdopodobniej na kolejnego councilowego obywatela z aspiracjami co najwyżej na poziomie bycia lokalnym przedstawicielem firmy farmaceutycznej sprzedającej znieczulające życiowo specyfiki    Dziecko zadbane, wychowane będzie mogło dużo osiągnąć. Prawie wszystko, bo do wszystkiego to niestety trzeba wysłać dzieciaka do jakiegoś Eton College czy cóś. Tam może nie będzie już bardziej mądrzejsze, ale nabędzie kontaktów
    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne. Może wyglądają takie akcje śmiesznie i jak był bug, ale dla mnie właśnie czyni tę grę wyjątkową. Lubię to.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...