Skocz do zawartości
Szambo

Jaki następca Honora 8?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ziomki, ziomeczki.

 

Nie spodziewałem się, że może mi się to zdarzyć, ale niestety... mój Honor 8 spadł mi na beton ekranem do dołu i mam pęknięcie na wyświetlaczu. Telefon oczywiście działa sprawnie, ale muszę pomyśleć o jego zmianie.

 

Służył mi 3 lata i byłem z niego bardzo zadowolony. Miałem odwiedzić autoryzowany serwis, żeby wymienić baterię za 150 zł, bo zdecydowanie nie dawała już rady. Jakbym miał doliczyć jeszcze wymianę ekranu to byłoby to nieopłacalne.

 

Nie chce mi się ślęczeć znowu nad dobieraniem telefonu... dlatego pytam was. Co mogę zakupić, żeby:

- nie było gorsze niż Honor 8 (ten miał co prawda 3 lata, ale śmigał cały czas zacnie)

- nie było większe niż Honor 8

- miało dość dobrą baterię... okazuje się, że to dla mnie ważne jednak.

 

Budżet? W sumie nie chce inwestować kokosów w telefon. Korzystam z kilku aplikacji... Facebook Lite, Google Chrome, Youtube, Duolingo. Żadnych gierek 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi9 se i huawei p20. Aktualny średniak vs zeszłoroczny flagowiec.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki wynalazek jak Honor 20 lite?

 

To jest wydajniejszy telefon niż Honor 8?

 

Chciałbym się zamknąć w 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... w sumie i tak za ten tysiak mam Honora 10, który jest odpowiednikiem tego P20.

 

Pytanie tylko czy jest coś co ma naprawdę solidny czas działania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie i rozmiarze bardzo ciężko będzie o coś z naprawdę dobra bateria.

Ten h10 ma 3340mah, powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc xiaomi ma spoko baterie, beda nowe ale nie beda killerami wydajnosciowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam i przeglądam.

 

Póki co Ten Huawei P20 wydaje się być rozsądnym wyborem. Do tego będzie mieć aktualizacje i Androida i EMIU.

 

No i ja w sumie przyzwyczajony do środowiska Huaweiowskiego :E

 

Takie Huawei P20 wytrzyma ze 2 lata zanim zaczną mi się ciąć aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby mialy sie ciac to juz teraz by sie to dzialo ze wzledu ze jest nastepca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po Honor 8 zakupiłem P20, są 2 rzeczy których mi brakuje: portu iR, czasem się przydawał. Włącznika w czytniku. Te gesty były rewelacyjne, chociażby do włączenia latarki po ciemku.

Reszta na plus, może po 2 latach z H8, p20 trochę powiewa nudą, nie było efektu wow. Wybrałem go ze względu na niewielki rozmiar, miałem też na oku Honora 10 ale trafił się akurat P20 w dobrych pieniądzach.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z H8 skoczyłem na p10 z tego względu że był w bardzo fajnych pieniądzach i faktycznie może efektu wow nie było ale zmiana na plus była jak najbardziej, szczególnie po aktualizacji do wersji 9.1

P20 to dobra propozycja myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takie opinie to ja szanuje. :cool:

Szukam zatem P20 w dobrym pieniądzu.

 

A jak Panowie z czasem działania? Podobnie co Honor 8 / gorzej / lepiej?

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z baterią gorzej nie jest, rzekł bym że nawet lepiej na p10 względem H8. Też trochę szybciej się ładuje ? czytnik palucha z przodu rekompensuje aktywny w H8 z tyłu.

Edytowane przez AnshuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z baterią bardzo podobnie, po około 4h SoT z dwiema kartami (jedna w LTE) około 30% wieczorem (od 6 do 23). Ładuję każdej nocy także uważam iż 1,5 dnia przy 3h SoT w dobrym zasięgu wyciągnie. W H8 było bardzo podobnie chociaż na początku miałem wrażenie, że P20 do nocy nie starcza. Pewnie za dużo korzystałem i takie tam. Masz trochę też większy, jaśniejszy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak poszedłem do roboty to telefon trzyma mi 2x dłużej ale wynika to z mniejszej ilości postów na lanbie i braku czasu na golfa i pokera ;)

Czas działania to sprawa indywidualna. Na moim zenfone 3 bateria do nocy wystarczala, pożyczyłem go bratu a on co 2-3dni ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś problemy na P20 wynikające z afery ze szpiegostwem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak poszedłem do roboty to telefon trzyma mi 2x dłużej ale wynika to z mniejszej ilości postów na lanbie i braku czasu na golfa i pokera ;)

Czas działania to sprawa indywidualna. Na moim zenfone 3 bateria do nocy wystarczala, pożyczyłem go bratu a on co 2-3dni ładuje.

 

Lab jest jedyną stroną na którą nie wchodzę przez telefon, mobilny interface mnie dobija, wolę zdecydowanie inne fora przez tapatalka.

Odnośnie baterii, zauważyłem kiedyś że noszenie w kieszeni telefonu już drenuje baterię.

Ja z kolei dużo gadam w robocie (2 do 4h), reszte czasu słucham muzyki przez AM61 więc jak do wieczora wystarczy to jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...