Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy warto dopłacać do serii WD Black? Czy one rzeczywiście są w jakiś tam sposób lepiej wykonane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonane są tak samo jak każda inna seria ale ma zdecydowanie lepsze parametry niż Blue.

Czy warto.. moim zdaniem tak o ile będziesz tego dysku używał do czegoś więcej niż magazyn na duże pliki typu filmy/seriale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli głównym zastosowaniem będzie magazyn na jakieś gry,audio,foto to możesz brać śmiało coś z serii Blue,chyba że zależy na dłuższej gwarancji to wtedy Black.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach hdd mają mieć dużo miejsca, być bezawaryjne i tanie a wszystko inne zapewni ssd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ze względu na dłuższą gwarancję mogą przechodzić lepszą kontrolę jakości stąd mniejsza szansa, że zdarzy się bubel. Używałem Blacków i byłem zadowolony, ale od kiedy pojawiły się dyski SSD w cenie HDD Black (patrz digicomp.pl), to stwierdziłem, że nie ma już sensu używać Blacków. Obecnie ta seria ma coraz mniejszą rację bytu, bo kiedyś chodziło w niej przede wszystkim o wydajność, a dzisiaj nikt już nie kupuje HDD dla wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonane są tak samo jak każda inna seria ale ma zdecydowanie lepsze parametry niż Blue.

Czy warto.. moim zdaniem tak o ile będziesz tego dysku używał do czegoś więcej niż magazyn na duże pliki typu filmy/seriale.

Warto wspomnieć że mają 5 lat gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...