Skocz do zawartości
Wilczekstepowy

Jakie polecacie sklepy internetowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś sklepy internetowe godne polecenia, ze sprzętem komputerowym? Ostatnio nieco się zawiodłem na obsłudze morele.net, a potrzebuję kupić dysk "Adata Gammix s11 Pro 500GB" i chciałbym go kupić u jak najbardziej rzetelnego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy mogą się zdarzyć wszędzie, możesz trafić na "zły dzień" obsługującego, w końcu to tez ludzie :E Ja z morelami kłopotów nie miałem. Z polecanych sklepów x-com, w kompuszrocie problemów tez nie miałem a i w proline zdarzyło mi się coś zakupić i nawet zwrócić.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję na bieżąco w X-KOM oraz Komputronik (mam blisko, czasami cena jest ta sama) - nigdy nie miałem problemów z gwarancją, pomocą z ich strony czy kontaktem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wiele osób polecało taki sklep na P ale ... nazwy nie wymienię, bo boję się pozwu napisanego comic sans :D :D :D #JanuszePR a tak o chyba Xkom i Komputronik (o ile są promocje rzecz jasna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy mogą się zdarzyć wszędzie, możesz trafić na "zły dzień" obsługującego, w końcu to tez ludzie :E Ja z morelami kłopotów nie miałem.

Też nie mam nie wiem, jak wielkiego problemu z Morele, ale z gościem od obsługi nie mogłem się dogadać przez kilka dni, aż w końcu się dogadałem tuż po założeniu tego tematu (czytał?). :D

 

No i dziękuję za polecane sklepy. :) Teraz dla odmiany chyba w x-kom zamówię.

Edytowane przez Wilczekstepowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż w końcu się dogadałem tuż po założeniu tego tematu (czytał?). :D

 

Czytają czytają :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wiele osób polecało taki sklep na P ale ... nazwy nie wymienię, bo boję się pozwu napisanego comic sans :D :D :D #JanuszePR a tak o chyba Xkom i Komputronik (o ile są promocje rzecz jasna).

A ja tam chętnie napiszę, że chodzi o Proline i mam w d.... ich pozwy. :E

 

Sam już od dłuższego czasu kupuję głównie w Morele i X-Kom, z oboma sklepami póki co żadnych problemów nie miałem. :)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy - Amazon np. Amazon.de - zdecydowanie najlepsze warunki zwrotów i obsługa, do tego na część podzespołów bardzo dobre ceny (zwłaszcza pamięci Ram i SSD są tanie na tle naszych rodzimych sklepów)

 

Z lokalnych to X-Kom i Komputronik - spoko obsługa i podejście, bez większych uwag.

 

Z tanich morele.net/proline - tu na zasadzie kup i módl się żeby nic się nie zepsuło :P

 

Najgorszy moim zdaniem sklep w PL ocierający się o jawny szwindel NET-S, przynajmniej tak było jakiś czas temu i jak czytam nic się nie zmieniło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2019 o 06:53, iwanme napisał:

Z lokalnych to X-Kom i Komputronik - spoko obsługa i podejście, bez większych uwag.

Z tanich morele.net/proline - tu na zasadzie kup i módl się żeby nic się nie zepsuło :P

Mogę to potwierdzić. Na morele net już bym raczej nie zaryzykował. X-kom świetnie się spisuje, ale znowuż słyszałem, że mają jakieś problemy finansowe. Niedobrze by było, jakby upadli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić NET-S, uczciwi ludzie, wcale nie chcą zabrać Twojej kasy i nie musisz się z nimi sądzić, bo "monitor był zakurzony przy zwrocie".

8:E

 

że też to coś w ogóle jeszcze istnieje i nie zostało rozjechane kawalerią UOKiKu...

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To padło jeszcze się trzyma? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caseking.de czasem robi dobre promocje, ale to było za czasów świetności rx570.
Komputronik prawie został zlikwidowany przez urząd skarbowy, ale może się wybronią :E 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...