Skocz do zawartości
aleko

ASUS ROG Strix G G531GW - prosze o parade, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

ASUS ROG Strix G G531GW 15,6" Intel Core™ i7-9750H - 16GB RAM - 1TB + 256GB Dysk - RTX2070 Grafika - Win10

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-laptop-g531-i7-16gb-256ssd1tb-rtx2070-w1.bhtml

 

przy okazji chcialbym sie przywitac, wiec witam WSZYSTKICH serdecznie!

mam okazje kupic cos takiego w dobrej cenie. chcialbym wydac max 7.5k. mialem wczesniej stacjonarke z 1060, smigala az milo, to mi moja kazala sprzedac bo za duzo miejsca zajmowal...oddalem go za bezcen... i teraz mam kupic laptopa. mam jeszcze ps4 ale stoi kompletnie nieuzywane- fps bez myszki i klawiatury to bezsens. gram glownie w apex/cs/mw2/bfV. ale jak wyjdzie cos nowego tez lubie. do tego bede potrzebowal do ewentualnych tomografii/ reenderowania zdjec. co sadzicie o tym ? Moje zdanie jako laika- 2070 - mega plus. dysk- ok, malo mnie robi ze nie ma 1tb ssd. procek - super. chlodzenie - OK! fajna aluminiowa obudowa, 144 hz, w sumie jest super. jest to jednak troche pieniedzy, dlatego chcialbym skonsultowac sie z madrzejszymi kolegami :cool:

 

Peace n love ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś jednak celować w 17", 15,6"+ RTX 2070 to przy graniu może być suszarka-"Twoja" może Cię z domu wygonić . wink.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś jednak celować w 17", 15,6"+ RTX 2070 to przy graniu może być suszarka-"Twoja" może Cię z domu wygonić . wink.gif

 

musze myslec o tym ze czasami bede musial wziac go do gabinetu na 3d/tomografie. dlatego 15... zreszta, moja wszechwiedzaca druga polowka, mowi ze 17 za duzo miejsca zajmuje :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidnie wykonany Asus ROG i HP Omen. Wysoka wydajność, oraz niska awaryjność, to pozytywne cechy tych laptopów.

Edytowane przez pbesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - laptop który linkujesz ma tylko 12 miesięczną gwarancję a nowy powinien mieć 24 więc coś już to śmierdzi. Poza tym poczytaj komentarze - "uszkodzone pudełko" oznacza że sprzęt jest używany albo uszkodzony.

 

Druga sprawa to że GTX 1660Ti ma taką samą wydajność jak RTX 2060 (najbardziej nieopłacalna karta na rynku bo i tak za słaba do RT a za to dopłacasz i za numerek). Dlatego też polecam Ci :

 

Acer Helios 300 i7-9750H/16GB/512/Win10 GTX1660Ti 144Hz - 6499 zł

Masz tu kompletny laptop z 144Hz matrycą IPS (15,6) czyli najważniejsza sprawa do strzelanek. Jest 512 GB SSD, 16 GB RAM i 6 rdzeniowy najnowszy model i7mki. Bardzo dobre chłodzenie i wykonanie.

Edytowane przez manuelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, to bym się nawet zgodził, co do opłacalności RTX'a 2060, ale jeżeli jest w tej samej cenie co 1660Ti, to po co brać tę wolniejszą (choć niewiele) np.:

HP OMEN 15 i7-8750H/16GB/480+1TB/Win10 RTX2060 144Hz za 6399zł

Przy takiej przecenie to moim zdanie warto wziąć już 2060-siątkę. Tym bardziej, że jest tu wszystko co w Heliosie+ port Thunderbolt 3.

Jest nawet wersja z 32GB pamięci:

HP OMEN 15 i7-8750H/32GB/480+1TB/Win10 RTX2060 144Hz za 6699zł

Z jednej strony 32GB ramu to extremalna ilość, a z drugiej na pewno tego elementu już nie będziemy w przyszłości rozbudowywać, bo jest to max. co obsłuży laptop (przy 16GB trzeba wyjąć 2x8 i włożyć 2x16GB).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...