Skocz do zawartości
helfire

Windows 7 End of support

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. W styczniu kończy się oficjalne wsparcie microsoftu dla win7, a win10 nie mam najmniejszego zamiaru instalować. Czy pozostanie przy starszym systemie jest bezpieczne? Jak można zwiekszyć bezpieczenstwo?

Rozumiem, że koniec supportu oznacza koniec aktualizacji zabezpieczeń, ale te jako takie z windowsa update sciagalem ostatni raz w 2016 roku, wiec chyba za dużo nie strace? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak musisz czuć się "bezpieczniej" to zainstaluj sobie pierwszego lepszego antywirusa, chociaż kompletnie nie rozumiem podejścia "a win10 nie mam najmniejszego zamiaru instalować.", bo nie taki diabeł straszny jak go malują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. W styczniu kończy się oficjalne wsparcie microsoftu dla win7, a win10 nie mam najmniejszego zamiaru instalować. Czy pozostanie przy starszym systemie jest bezpieczne? Jak można zwiekszyć bezpieczenstwo?

Rozumiem, że koniec supportu oznacza koniec aktualizacji zabezpieczeń, ale te jako takie z windowsa update sciagalem ostatni raz w 2016 roku, wiec chyba za dużo nie strace? :E

Ciamajd co latają po warezowych stronach nic nie uchroni. Najsłabszym ogniwem i tak jest użytkownik. Co do braku wsparcia łatkami krytycznymi to nie bym był taki pewny. M$ już nie raz łatał Win XP pierdyliard lat po zakończonym wsparciu.

Ostatni fix w sambie

https://www.computerworld.com/article/3196289/patching-windows-xp-against-wannacry-ransomware.html

Edytowane przez Atak_Snajpera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...