Forum PCLab.pl: szukam pracy zdalnej w IT - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

szukam pracy zdalnej w IT w celu zdobycia doświadczenia i dalszej nauki Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   equalypse 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Listopad 2019 - 19:04

Mieszkam w Rybniku, jestem w słusznym, średnim wieku (46 lat)

Obecnie kończę kierunek technik informatyk w szkole policealnej, uczę się programować również na własną rękę.

Poznałem podstawy javy, c++, piszę proste programy w visual basicu i VBA w Excelu (z wykształcenia dotychczasowego jestem ekonomistą, stąd ten język się przydaje).

Przez 20+ lat komponowałem muzykę i mam spore doświadczenie, jednak porzuciłem to.
Poznaję również blendera, myślę też o montażu video.

Czy znajdzie się ktoś, kto by mnie zatrudnił za symboliczną opłatą - nie ukrywam, że chciałbym się poduczyć i zdobyć doświadczenie w projektach informatycznych.
Od oprogramowania użytkowego, przez gry, do prezentacji/animacji (nie ukrywam, że zależy mi głównie na programowaniu).

Jak wszyscy dzisiaj - porozumiewam się po angielsku.

Pozdrawiam
Dominik

#2 Użytkownik jest niedostępny   Karister 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 21 Listopad 2019 - 09:48

Nie osiągniesz celu w ten sposób. Nie ma ludzi od wszystkiego w IT. Albo muzyka, albo grafika, albo programowanie. A jak to ostanie to jeden język solidnie z frameworkami i ekosystemem. O pakiecie Office zapomnij. Poza tym odpuść pracę zdalną. Nie ma możliwości, by osoba bez doświadczenia dała sobie radę bez pomocy kogoś doświadczoego obok monitora w dużym projekcie.

#3 Użytkownik jest niedostępny   kretowicz 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 24 Listopad 2019 - 19:35

Słyszałem o kilku fajnych firmach w Rybniku robiących w Javie - sam miałem propozycję relokacji. Polecam się rozejrzeć i pewnie na staż przyjmą, jak coś będziesz umiał to i odpłatny. Nie ma co szukać zdalnie jak zakładam im w swoim mieście masz dobry początek.

Strona 1 z 1