Skocz do zawartości
equalypse

szukam pracy zdalnej w IT

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w Rybniku, jestem w słusznym, średnim wieku (46 lat)

 

Obecnie kończę kierunek technik informatyk w szkole policealnej, uczę się programować również na własną rękę.

 

Poznałem podstawy javy, c++, piszę proste programy w visual basicu i VBA w Excelu (z wykształcenia dotychczasowego jestem ekonomistą, stąd ten język się przydaje).

 

Przez 20+ lat komponowałem muzykę i mam spore doświadczenie, jednak porzuciłem to.

Poznaję również blendera, myślę też o montażu video.

 

Czy znajdzie się ktoś, kto by mnie zatrudnił za symboliczną opłatą - nie ukrywam, że chciałbym się poduczyć i zdobyć doświadczenie w projektach informatycznych.

Od oprogramowania użytkowego, przez gry, do prezentacji/animacji (nie ukrywam, że zależy mi głównie na programowaniu).

 

Jak wszyscy dzisiaj - porozumiewam się po angielsku.

 

Pozdrawiam

Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie osiągniesz celu w ten sposób. Nie ma ludzi od wszystkiego w IT. Albo muzyka, albo grafika, albo programowanie. A jak to ostanie to jeden język solidnie z frameworkami i ekosystemem. O pakiecie Office zapomnij. Poza tym odpuść pracę zdalną. Nie ma możliwości, by osoba bez doświadczenia dała sobie radę bez pomocy kogoś doświadczoego obok monitora w dużym projekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o kilku fajnych firmach w Rybniku robiących w Javie - sam miałem propozycję relokacji. Polecam się rozejrzeć i pewnie na staż przyjmą, jak coś będziesz umiał to i odpłatny. Nie ma co szukać zdalnie jak zakładam im w swoim mieście masz dobry początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...