Skocz do zawartości
miauczek16

Głośniki do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam głośników do komputera, biorę po uwagę 2 opcję

 

https://allegro.pl/oferta/soundbar-creative-stage-2-1-do-tv-komputera-8513414048

 

i druga

 

https://www.ceneo.pl/48611314

 

płyta to z390 tomahawk, jestem ciekaw czy ta zintegrowana karta jest wystarczająco dobra? czy będzie lepszy dzwiek ktore leci z monitora acera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microlab FC330 jeśli ma być ok. 200zł albo dołóż do w/w Edifierów. Soundbary to generalnie lipa + creative to generalnie lipa, te 2.1 też mocno przeciętne w tej kasie.

Edytowane przez TrueFaith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam przecież jest niezbyt dobry kodek ALC 892,z głośników mogę polecić Microlab B77.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się. W.w Edifiery będą dużo słabsze 1280? A może warto dołożyć do 1700?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Microlab FC330 jeśli ma być ok. 200zł albo dołóż do w/w Edifierów. Soundbary to generalnie lipa + creative to generalnie lipa, te 2.1 też mocno przeciętne w tej kasie.

 

:thumbup:

 

Do kompa z moich doświadczeń 2.1 lepiej się sprawdzi, szczególnie gry/filmy, w naturalności w muzyce przewagę ma 2.0 ale znowu lepszy bass będzie z 2.1.

 

FC 330/MC 2110 to dla mnie było duże zaskoczenie nawet po przesiadce z r1600tIII i te pierwsze zostały jako głośniki do kompa, o dziwo w muzyce też sprawdzają się bardzo dobrze.

Edytowane przez kubinek83bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC530 mają subwoofer 6,5 cala, powinno to grać sensowniej niż 5.25 od Edifiera czy w FC330. Mocno upraszczając - im większy głośnik tym lepiej zagra niższe częstotliwości, względnie istotne w gatunkach typu rap, metal czy niektóre podgatunki elektronicznej. Oczywiście zakładając że będzie podobnej jakości, w tym przypadku nie ma o co się martwić bo to wyższy model tej samej serii. Możesz też szukać używanych Edifier C3

 

Bose to lipa, ceny z kosmosu za przeciętny sprzęt. Słuchałem 2.1 od nich za ponad tysiaka (Companion 50), poziom sprzętu za 2-3 stówy.

Edytowane przez TrueFaith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla edifier c3 8 cali robi naprwade gra, przeszedłem kilka zestawów 2.1 i ten naprawde robi robote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...