Skocz do zawartości
Komputerek2019

Wiedzmin 2 zabojcy krolow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem poniewaz zapisuje gre a gdy wczytuje to mam same auto save czy tak gra jest zrobiona czy cos jest nie tak pomijajac ze na tak mocnym kompie mam 35 fps ale chodzi plynnie o ten save bym mial prosbe porady pozdrawiam i dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak było z wczytywaniem savów, ale co to za mocny komp, że masz 35 klatek ? Uberpróbkowanie masz włączone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, Wiesiek 2 wszystkie zapisy gry nazywał "autosave". A co to niskiego fps - sprawdź czy nie masz włączonego ubersamplingu w opcjach grafiki - ta opcja nadal masakruje karty graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dziekuje bardzo tak z pamieci to mam 8 gb ramu ddr 4 karta graficzna nvidia geforce 1150 albo 1250 ti 4 gb i procesor ten najnowszy i5 intela to bez przesady :D gta smiga 5 normalnie na wysokie i najwyzszych a takie cos by nie poszlo dziekuje sprawdze te opcje :)

 

Dziekuje bardzo wylaczylem to i 60 fpsow stale mam a z tym savem to nie wiem dlaczego sie nie zapisuje moze taka gra jest ? ale chyba cos nie tak w opcjach moze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że masz włączone, uberpróbkowanie do dzisiaj męczy mocne karty. Nazwami savów się nie mart, ważne,że wczytuje savy zrobione przez Ciebie, a możliwe, że jest tak jak pisze Ludius i wszystkie się tak nazywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi ze tylko sa automatyczne save jak ja zapisuje recznie to jest komunikat gra zostala zapisana a wczytac moge tylko autosave :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może one wszystkie tylko się tak nazywają, zapisz grę ręcznie, wczytaj zapis według godziny i zobacz, czy to ten Twój zapisany ręcznie mimo, że nazywa się autosave.

 

Ale jak patrze teraz na TouTubie, to były automatyczne zapisy gry i zapisy gry.

 

@edit

 

Nie widziałem, że odpisałeś, ale że savy działają normalnie po wyłączeniu uberpróbkowania w opcjach graficznych :hmm:

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez mnie to zdziwilo ze wylaczenie tej opcji zadzialalo bylem pewny ze nic nie da ale ze nie mialem pomyslow wiele glupot sie naczytalem to postanowilem ze sprawdze mimo ze bardziej bylem na nie :D

 

a tu szybki zapis i pojawia sie wczytanie zapisu zdziwko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...