Skocz do zawartości
Mateusz5042

Battlefield V wyłącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak w temacie. Po dłuższej przerwie wróciłem do BF V. Gdy gram gra zacina się najczęściej po tym jak kończy się mapa i wyłacza się. Zauważyłem również, że gdy jestem w menu i chce coś zmienić w postaci również gra wyłącza się. Ten sam objaw, klikam np na zmianę kasku. Gra zacina się i wyłącza się. Wyłączyłem DX12 nic nie pomogło.

Link do filmu na którym widać co się dzieje. Prosze przewinąć na 17.40s

 

Podzespoły:

Ryzen 2600X@4.15GHz 1.37V

RTX 2060@150/500

16GB 3200MHz CL16

gra na dysku Team Group 512GB M.2 MS30

 

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś na stockowych ustawieniach CPU & GPU czy problem dalej występuje? BF jest bardzo "wyczulony" pod tym względem, wiele osób pisało, że po OC ich PC przechodził wszystkie testy stabilności a wysypywał się właśnie w grze.

Edytowane przez Ronin69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć,że nie próbowałem lecz wcześniej gram też na tym samym Oc i nie było tego problemu.Inne gry śmigają bez problemu. Jedyne co zmieniałem to bios na nowszy. A jest mozliwe, że sterowniki karty przeszkadzają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć,że nie próbowałem lecz wcześniej gram też na tym samym Oc i nie było tego problemu.Inne gry śmigają bez problemu. Jedyne co zmieniałem to bios na nowszy. A jest mozliwe, że sterowniki karty przeszkadzają?

Sprawdz w podglądzie zdarzeń po wyłączeniu gry czy będzie coś od sterownika lub błąd aplikacji jeżeli nie to przekręcony cpu/ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...